با وینو-اکس بیشتر آشنا شو!

نام وینو-اکس از دو عبارت “وینو” و “اکس” تشکیل شده است. وینو از ترکیب دو واژه Win به معنای پیروزی و نو به معنای نوین و اکس از واژه انگلیسی Exchange به معنای صرافی آمده است. ترکیب این عبارات تشکیل دهنده سیاست کلی این مجموعه در برابر هر ایرانی برای طراحی پلتفرمی برای مبادله ارز های دیجیتال بر بستری نوین و امن می باشد که در نهایت می تواند به پیروزی افراد در این بازار منجر شود.

هسته اوليه تیم وینو-اکس سال ها قبل با مشاهده نیاز بازار ایران به یک پلتفرم معاملاتی کارا و در کلاس جهانی شکل گرفت و با تحقیق و ارزیابی بازار و شرایط کشور اقدام به تولید و توسعه پلتفرمی پر سرعت، کاربردی، امن و پیشرفته نمود تا کاربران ایرانی نیز همچون کاربران سایر نقاط دنیا از این بازار پر سود و آینده دار امکان بهره مندی داشته باشند.

چه چشم اندازی پیش روی ماست؟

با سیاست های صرافی و تعهد تمام و کمال تیم وینو-اکس به آنها، مسیر پیش رو علی رغم تمام تمام چالش های آن، روشن و درخشان است و آینده معاملات ارز های دیجیتال در ایران را متحول خواهد کرد.

احترام به حقوق کاربران، مهمترین ارزش وینو-اکس

در تجارت نوپای ارزهای دیجیتال همیشه جای خالی یک تعامل ارزشمند بین کاربر و صرافی احساس میشد، که با حضور وینو-اکس این خلاء به خوبی جبران شده است.

تیم وینو-اکس چه کسانی هستند؟

وینو-اکس با بهره گیری از زبده ترین متخصصان حوزه ی ارزهای دیجیتال و ترکیبی از افراد با تجربه و نیروهای جوان وخوشفکر، درصدد ایجاد درخششی نوین در عرصه ارزهای دیجیتال است.

فارغ از تمام این حقایق؛ نام وینو-اکس همیشه در خدمت رسانی به جامعه بزرگ معامله گران ایرانی حاضر است.