کارمزد ها در وینو-اکس

وینو-اکس در ایجاد تحویل و شفاف سازی در عرصه تجارت ارزهای دیجیتال پیشرو بوده و بخشی از رسالت خود را افزایش در آمد معامله گران از طریق کاهش کارمزدها قرار داده است.

هزینه های تمام انواع صرافی از محل کارمزد معاملات انجام شده تامین میشود بنابراین این مفهوم بخشی حیاتی برای بقای تجارت و بستر معامله برای معامله گران است اما در وینو-اکس شما میتوانید با کمترین کارمزدها در عرصه صرافی های ارزهای دیجیتال فعالیت کنید و از درآمد بالای خود لذت ببرید.

در ادامه انواع کارمزدها با جزئیات دقیق شرح داده خواهد شد:

کارمزد واریز و برداشت تومان
واریز ریال

در وینو-اکس تمام واریزها بدون کارمزد هستند و شما میتوانید از تمام سرمایه خود استفاده کنید.

برداشت ریال

در این تراکنش هم وینو-اکس هیچ گونه کارمزدی کسر نمیکند اما درگاه های معاملاتی میزانی از مبلغ برداشت ریال را به عنوان هزینه تراکنش یا همان کارمزد تراکنش کسر میکنند.

جزئیات کارمزد واریز برداشت در جدول زیر نیز قابل مشاهده است:

تراکنش

واریز

برداشت تا ۵۰ میلیون تومان

برداشت بیش ۵۰ میلیون تومان

میزان کارمزد

بدون کارمزد

۵,۰۰۰ تومان

۵,۰۰۰ تومان به ازای هر ۵۰ میلیون تومان

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال

بسته به سطح حساب کاربری شما که طبق مجموع مبالغ معاملات در بازه زمانی مشخص تعیین میشود، میزان کارمزد معاملات متفاوت خواهد بود که جزئیات آن به شرح زیر است:

سطح کاربری

میزان کارمزد

کارمزد واریز و برداشت ارز دیجیتال
واریز

به هنگام واریز ارز دیجیتال به کیف پول حساب کاربری خود، هیچ کارمزدی کسر نخواهد شد و نگهداری ارزها در این کیف پول هم هیچ هزینه ای ندارد.

سوال: مقداری کوین رو واریز کردم اما ازش کم شده و ظاهرا کارمزد بهش تعلق گرفته، دلیلش چیه؟

با وجود صفر بودن کارمزدها از طرف وینو-اکس، شما برای تمام جابجایی ها در شبکه ارزهای دیجیتال ملزم به پرداخت فی شبکه هستید، زیرا هر تراکنشی (حتی جابجایی بین دو کیف پول شخصی که متعلق به خود شما هستند) مشمول پرداخت فی شبکه است و حین جابجایی از میزان آن کسر میشود.

برداشت

به هنگام برداشت ارز دیجیتال از کیف پول حساب کاربری خود طبق جدول زیر کارمزد کسر خواهدشد.

ارز دیجیتال

میزان کارمزد