آنچه در این مقاله می خوانیم

صرافی کوین بیس اعلام کرد که ازین پس با نرم‌ افزارهای اپل‌ پی و گوگل‌ پی همکاری خواهد کرد. کارت نقدی کوین بیس هنگام استفاده، موجودی دارایی دیجیتال کاربر را به پول فیات تبدیل می کند و به آن ها این امکان را می‌دهد تا با رمز ارز های دیجیتال خود خرید کنند.

آغاز همکاری اپل پی و صرافی کوین بیس برای انجام پرداخت ها

آغاز همکاری اپل پی و صرافی کوین بیس برای انجام پرداخت ها

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

13 خرداد 1400

صرافی کوین بیس با همکاری کمپانی اپل، استفاده از کارت نقدی ویزای خود را در موبایل های آیفون برای کاربران آمریکایی امکان پذیر می‌کند. البته امکان استفاده از کارت‌ های نقدی کوین بیس در سرویس گوگل پی هم از این پس در اختیار کاربران خواهد بود. وب سایت کوین دسک در جدیدترین گزارش خود می نویسد، صرافی Coinbase روزسه شنبه به صورت رسمی اعلام کرد که ازین پس با نرم‌ افزارهای اپل‌ پی و گوگل‌ پی همکاری خواهد کرد. صرافی کوین بیس همچنین اعلام کرد که از این هفته، ارائه برنامه ی پاداش نقدی را به افرادی که در لیست انتظار هستند، آغاز می‌کند. این قابلیت که در سال ۲۰۱۹ میلادی در بازار اروپا ارائه شده بود، از این پس در سراسر آمریکا در دسترس خواهد بود.

تصویر ویزاکارت صرافی کوین بیس

نحوه ی کار کارت نقدی صرافی کوین بیس

کارت نقدی کوین بیس به این طریق کار می‌کند که هنگام استفاده، موجودی دارایی دیجیتال کاربر را به پول فیات تبدیل می کند و به آن ها این امکان را می‌دهد تا در هر جایی که کارت‌ خوان وجود داشته باشد، با رمز ارز های دیجیتال خود خرید کنند. البته لازم به ذکر است که کوین بیس در این روش پرداخت ۴ درصد پاداش برای دارایی XLM و همنچنین یک درصد برای بیت کوین در نظر گرفته است. کوین بیس روز سه‌ شنبه اعلام کرد کاربرانی که تأیید شده اند می‌توانند بلافاصله از کارت‌ های خود در اپل‌ پی استفاده کنند. چندی پیش نیز خبر فراهم شدن امکان معامله ی دوج کوین در صرافی کوین بیس توجه ها را به این صرافی جلب کرده بود.

نگاهی به سایر رقبای صرافی کوین بیس

در همین زمینه، کمپانی مسترکارت و صرافی جمینای قصد دارند تا از یک کارت اعتباری رمز ارز های دیجیتال با ۳ درصد سود برای بیت کوین رونمایی کنند. همچنین شرکت پرداخت بلاکفای نیز در حال کار بر روی یک کارت اعتباری رمز ارز های دیجیتال، با برنامه پاداش می باشد. البته باید به این نکته توجه داشت، از آنجا که بیت کوین بیشتر به‌ عنوان یک دارایی در ذهن بیشتر کاربران نقش بسته است تا واسطه‌ ای برای مبادله، روش‌ های پرداخت علی رغم قوانین مالیاتی نامطلوب در کشور آمریکا، به سمت پرداخت‌ های رمز ارز های دیجیتال می‌رود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.