آنچه در این مقاله می خوانیم

کاربران آنتی‌ ویروس نورتون به زودی قادر خواهند بود تا با استفاده از توان کارت‌ های گرافیک لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی خود به استخراج اتریوم بپردازند.این قابلیت که به تازگی برای این آنتی‌ ویروس ایجاد شده است، نورتون کریپتو نام دارد.

آنتی ویروس نورتون امکان استخراج اتریوم را برای کاربران خود فراهم ساخت

آنتی ویروس نورتون امکان استخراج اتریوم را برای کاربران خود فراهم ساخت

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

13 خرداد 1400

این روز ها که بازار ماینینگ (استخراج) رمز ارز های دیجیتال در داخل و خارج از کشور بسیار داغ شده است، کمپانی سازنده ی  آنتی ویروس نورتون با اعلام خبری در همین زمینه، فصل جدیدی را در زمینه ی استخراج رمز ارز های دیجیتال گشود.

استخراج اتریوم به وسیله ی کارت گرافیک لپ تاپ

بر اساس اعلام رسمی کمپانی سازنده ی  آنتی ویروس نورتون، کاربران این آنتی‌ ویروس به زودی قادر خواهند بود تا با استفاده از توان کارت‌ های گرافیک لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی خود به استخراج اتریوم بپردازند. این قابلیت که به تازگی برای این آنتی‌ ویروس ایجاد شده است، نورتون کریپتو نام دارد. لازم به ذکر است که برخی از کاربران می‌توانند از ۳ ژوئن سال میلادی جاری، این قابلیت جدید را آزمایش کنند. اتریوم‌ های استخراج‌شده در کیف پول مبتنی بر فضای ابری نورتون ذخیره می‌شود. کمپانی نورتون همچنین مدعی شد، استخراج اتریوم با استفاده از این قابلیت ایمن است و سیستم افراد را در معرض خطر قرار نمی‌ دهد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.