آنچه در این مقاله می خوانیم

اتریوم با سرعت و شیب بیشتری نسبت به بیت کوین در حال افزایش قیمت و افزایش شیب حرکت صعودی برای تصاحب نرخ بالا‌تر است .

اتریوم همچنان نسبت به بیت کوین درصد رشد بیشتری را دارد

اتریوم همچنان نسبت به بیت کوین درصد رشد بیشتری را دارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

15 آذر 1400

مشاهده های آماری و تحلیل ها حاکی از آن است که اتریوم با سرعت و شیب بیشتری نسبت به بیت کوین در حال افزایش قیمت و افزایش شیب حرکت صعودی برای تصاحب نرخ بالا تر است .

تحلیل حرکت صعودی اتریوم

در مقاله‌ای که اخیرا توسط دانشگاه سیدنی و مک کورای منتشر شده است تحلیلگران بیان می کنند با توجه به تغییرات اخیر سیاست های پولی اتریوم و ذخیره سازی آن ارزش این ارز در بازار دیجیتال به مرتب نسبت بیت کوین افزایش پیدا کرده است، گفته می شود که این ارز یکی از چندین ارزی است که توسط تحلیلگران برای کاهش نرخ تورم و افزایش قیمت دلار پشتیبانی شده است.

تحلیلگران دانشگاه سیدنی در مورد اتریوم می گویند

این ارز در حال حاضر کانون توجهات اعضای دانشگاه‌ی سیدنی بهترین دانشگاه های دنیا است را به خود جلب کرده است مقاله ای به تازگی توسط چندین تحلیلگر بسیار بزرگ این دانشگاه تدوین شده است که نشان می دهد حرکت و سیر صعودی اتریوم بسیار موفق تر از بیت کوین بوده است در این مقاله علت تورم موجود در بازار مشکلات و سیاست گذاری های اشتباه دولت برشمرده شده است که به کشورهای اروپایی سایه انداخته و موجب افزایش نرخ کالاها و تاثیر اساسی بر روی سطح کیفی زندگی  مردم گذاشته است بررسی شده و برای هر یک از آنها چندین راه حل ارائه شده است.

چرا اتریوم در حالا پیشی گرفتن از بیت کوین است

در این مقاله پیشنهاد می‌شود که اتریوم سوزانده و حجم تولید این ارز دیجیتال  بازار توسط ماینزها بیشتر استخراج شود چرا که به نظر می‌رسد رشد و افزایش استخراج آن می تواند به تورم در حال گسترش کشورها کمک کند. در این مقاله‌ی تحلیلی  به  بررسی استخراج  برخی دیگر از ارزهای دیجیتال می‌پردازد که تاثیر  مثبت و منفی بسیار زیادی  بر بازار ارز های دیجیتال داشته‌اند  و به نظر می رسد که در شرایط بازار اتریوم نسبت به زمان مشابه بیت کوین رشد بهتر و بیشتری داشته است که این خود یکی از مهمترین دلایل مورد توجه قرار گرفتن این ارز و افزایش علاقه برای سرمایه گذاری در آن توسط معامله‌گران می‌باشد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.