آنچه در این مقاله می خوانیم

اریک آدامز شهردار نیویورک در تلاش است که این شهر را به یک هاب ارزهای دیجیتال تبدیل کند، کریپتو یک فرصت بسیار ایده آل برای اقشار جامعه است.

از شهرداری تا بازار ارزهای دیجیتال

از شهرداری تا بازار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: 2 دقیقه

27 آبان 1400

اریک آدامز شهردار منتخب نیویورک در تلاش است که این شهر را به یک هاب ارزهای دیجیتال تبدیل کند

شهردار نیویورک

شهردار نیویورک علیرغم به محدودیت های که وجود دارد می‌تواند از قدرت برنامه ریزی خود به نفع کریپتو و ارتقاء آن در سطح شهری استفاده کند. اریک آدامز شهردار منتخب نیویورک که به تازگی  در توییتر خواستار دریافت حقوق به شکل بیت کوین شده بود در تلاش است که سطح کریپتو را در برنامه ریزی‌های شهری  گسترش دهد با وجود ایکه شروع کار رسمی او تقریباً 5/1 ماه دیگه است وی قبل از آغاز مدیریت شهری تبلیغات بسیار گسترده ای در مورد زمینه‌های کسب و کار تجارت کرده است.

آدامز شهردار منتخب نیویورک در راستای گسترش کریپتو

آدامز بر این باور است که کریپتو می‌تواند یک فرصت بسیار ایده آل برای تمامی اقشار جامعه باشد ،کریپتو و ارز‌های دیجیتالی که سرمایه و دارایی محسوب می‌شوند و کنترل و سازماندهی آن‌ها می‌تواند بسترساز  رشد این صنعت و افزایش مشتریان برای سرمایه گذاری باشد. او همچنین در توییتر اخیر خود کریپتو و حوزه های ارزهای دیجیتال را یک فرصت برای جوانان خوانده بود و خواستار آشنایی و تدریس این صنعت نوظهور در مدارس برای ورود جوانان از سنین پایین به این حوزه شده بود به گفته‌ی گری دیوال رئیس بخش بازار های مالی و مقرراتی شرکت حقوقی کاتن شهر نیویورک یکی از چالش برانگیزترین حوزه‌های قضایی در ایالات متحده آمریکا است که دخل و تصرف  مستقیمی در بازار‌های اقتصادی دارد با توجه به حجم و تقاضای مشتریان در نیویورک می‌توان گفت این شهر یکی از مهم ترین شهرهای است که نیاز به بستر سازی در زمینه آغاز و گسترش فعالیت‌های ارزهای دیجیتال دارد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.