آنچه در این مقاله می خوانیم

ویتالیک بوترین، هم‌ بنیان‌گذار اتریوم، چندی پیش نسبت به همکاری با دوج کوین ابراز علاقه کرده بود؛ امروز ایلان ماسک نیز در جواب به حرف ویتالیک بوترین، در توییتر خود نوشت:((کاملاً با ویتالیک موافقم.))

استقبال ایلان ماسک از نظر بوترین درباره همکاری اتریوم با دوج کوین

استقبال ایلان ماسک از نظر بوترین درباره همکاری اتریوم با دوج کوین

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

19 خرداد 1400

چندی پیش ویتالیک بوترین، هم‌ بنیان‌گذار اتریوم، درباره پتانسیل همکاری بین اتریوم و دوج کوین صحبت کرده بود و نسبت به همکاری با دوج کوین ابراز علاقه کرده بود. ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس) که این روز ها به خاطر توییت های جنجالی اش حسابی مورد حمله ی منتقدان قرار گرفته است، بار دیگر در توییتر خود به صحبت های ویتالیک بوترین واکنش نشان داد.

نگاهی به جزییات صحبت های ایلان ماسک و ویتالیک بوترین

ایلان ماسک توییت جدیدی را در ارتباط با دوج کوین منتشر کرده و نسبت به گفته‌ های اخیر ویتالیک بوترین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، واکنش نشان داده است. بوترین چندی پیش درباره ی پتانسیل همکاری بین ارزهای دیجیتال اتریوم و دوج کوین، گفته بود:((در صورتی که دوج کوین به اتریوم متصل شود، آن وقت افراد می‌ توانند در لوپرینگ، در هر ثانیه هزاران بار دوج کوین معامله کنند که این امری خارق‌ العاده است.)) ایلان ماسک نیز در جواب به این حرف در توییتر خود نوشت:((کاملاً با ویتالیک موافقم.)) ایلان ماسک ماه پیش پیشنهاد هایی را برای بهبود دوج کوین مطرح کرده بود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.