آنچه در این مقاله می خوانیم

صرافی لوکال‌ بیت‌ کوینز که در گذشته تنها از بیت کوین پشتیبانی می کرد؛ تعدادی از رمز ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت اضافه کرد و امکان خرید بیت کوین از طریق سایر ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است.

اضافه شدن تعدادی از ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در لوکال‌ بیت‌ کوینز

اضافه شدن تعدادی از ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در لوکال‌ بیت‌ کوینز

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

15 خرداد 1400

چندی پیش خبر همکاری اپل پی و صرافی کوین بیس برای انجام پرداخت ها و همینطور امکان استفاده از بیت کوین در بازی جی تی ای ۶ سر و صدای بسیاری میان طرفداران رمز ارز های دیجیتال به پا کرده بود. این اخبار نشان دهنده ی گسترش مقبولیت ارز های دیجیتال در میان شرکت ها و کمپانی های بزرگ دنیا می باشد و به نوعی از تغییر شیوه های پرداخت فعلی حکایت دارد. پس از اپل پی و صرافی کوین بیس، ساعاتی پیش صرافی لوکال‌ بیت‌ کوینز نیز تعدادی از رمز ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت اضافه کرد.

نگاهی به قابلیت جدید صرافی لوکال‌ بیت‌ کوینز

صرافی لوکال‌ بیت‌ کوینز، یکی از بزرگترین صرافی‌ های همتا به همتا در جهان میباشد که در گذشته تنها از بیت کوین پشتیبانی می کرد، اما اکنون امکان خرید بیت کوین از طریق سایر ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است. این صرافی هفته ی گذشته اعلام کرد که تتر، پولکادات، کاردانو، بیت کوین کش، یو‌ اس‌ دی کوین، چین لینک و دوج کوین را به عنوان شیوه ی جدید پرداخت، برای خرید بیت کوین به این پلتفرم اضافه کرده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.