آنچه در این مقاله می خوانیم

صرافی okcoin در گزارشی منتشر کرد که میزان سرمایه‌گذاری تاجران و سازمان‌ها در سال 2021 نسبت به سال 2020 در ارزهای دیجیتال افزایش یافته است

افزایش میزان سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال در سال 2021

افزایش میزان سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال در سال 2021

زمان مطالعه: 2 دقیقه

5 آبان 1400

صرافی okcoin در گزارشی منتشر کرد که آلت کوین‌ها منجر به افزایش علاقه‌ی سرمایه‌گذاران در بازارهای ارز دیجیتال در سال 2021 شده‌ است. تغییر و افزایش میزان سرمایه‌گذاری سازمان‌ها و تاجران در این بازار نسبت به سال 2020 بسیار متفاوت است قبلاً این سازمان‌ها ارزهایی را ترجیح می‌دادند که بیشتر از 4 سال از خرید و فروش آن‌ها در بازارهای دیجیتال گذشته باشد نظیر: لایت کوین و اتر اما در سال جاری رفتار و میزان خرید و فروش سرمایه‌گذاران بسیار تغییر کرده است. حجم و تعداد معاملات علاوه‌بر بیشتر شدن سمت و سویی جدید پیدا کرده اند آمار‌ها نشان می‌دهند که بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌ها در سال جاری در ارزهایی نظیر: توکن و استیل کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند .

گزارش رسمی صرافی okcoin

در این گزارش که توسط صرافی okcoin منتشر شده است،این صرافی اعلام کرده است که بین سپتامبر 2020 تا سپتامبر 2021 شاهد افزایش 450 درصدی در تعداد مشتریان و سازمان‌ها در پلتفرم خود بوده است و همچنین در مدت زمان مشابه شاهد افزایش 124 درصدی معاملات ارزی در بازارهای دیجیتالی بوده است. براساس این گزارش 53 درصد از خرید‌های سرمایه‌گذاران در ماه سپتامبر شامل آلت کوین می‌باشد علاوه‌بر این مشتریان نسبت به سال‌های گذشته تمایل بیشتری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال غیر بیت کوینی نشان داده‌اند. در گزارشی ویژه این صرافی اعلام کرده است که موسسات و سازمان‌ها در سال جاری بیشتر تمایل به خرید ارز دیجیتال و تبدیل سرمایه‌های نقدی خود به این ارز‌ها را داشته‌اند.

آینده‌ی بازار ارزهای دیجیتال

آمار و ارقام نشان از بهبود روند تزریق سرمایه و گسترش این بازارها در آینده‌ای نزدیک دارند.پیش بینی می‌شود در آینده‌ی نه چندان دور سازمان‌ها مبنای خرید و فروش خود را ارزهای دیجیتال قرار دهند چرا که نوع رفتار و استقبال کاربران در سراسر جهان مهر تاییدی بر روی این پیش‌بنی است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.