آنچه در این مقاله می خوانیم

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، پس از آن که در توییتی درباره ی گردش ۸۴ سال یک بار اورانوس به دور خورشید نوشت، قیمت ارز دیجیتال بسیار کوچکی به نام اورانوس یا همان URAC بیشتر از ۵۰ درصد رشد کرد.

افزایش ۵۰ درصدی ارزش ارز دیجیتال اورانوس پس از توییت ایلان ماسک

افزایش ۵۰ درصدی ارزش ارز دیجیتال اورانوس پس از توییت ایلان ماسک

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

25 خرداد 1400

ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس)، پس از آن که در توییتی درباره ی گردش ۸۴ سال یک بار اورانوس به دور خورشید نوشت، قیمت رمز ارز دیجیتال بسیار کوچکی به نام اورانوس یا همان URAC بیشتر از ۵۰ درصد رشد کرد. این توکن که فقط در صرافی‌ های Bittrex و Bilaxy قابل معامله است، رکورد رشد ۷۵,۲۲۴ درصدی در حجم معاملات خود را پس از این توییت به ثبت رساند.

نگاهی به تویییت ایلان ماسک

ارزش بازار ارز دیجیتال اورانوس پس از توییت ایلان ماسک به حدود ۶ میلیارد دلار رسیده است. توییت ایلان ماسک درباره ی گردش اورانوس به دور خورشید در مدت زمان ۹ ساعت، بیشتر از ۱۵۹ هزار لایک دریافت کرده است. جالب است بدانید که او در این توییت، فقط به مدت زمان گردش اورانوس به دور خورشید اشاره نکرده و مدت زمان گردش پلوتون به دور خورشید را هم در توییت خود آورده است. اما حالا به احتمال زیاد، باید منتظر توجه نهاد های نظارتی و منتقدان رمز ارزهای دیجیتال به توییت جدید ایلان ماسک، باشیم.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.