آنچه در این مقاله می خوانیم

دومینیک ویلیامز، بنیان‌گذار دفینیتی مدعی شده است که راهکار های لایه دوم اتریوم کاربران را در معرض خطرات امنیتی زیادی قرار خواهد داد و در ادامه گفت:((شرکت آمازون می‌ تواند کلیدهای اعتبارسنج‌ ها را دزدیده و کارهای نادرست انجام دهند.))

انتقاد بنیان‌ گذار دفینیتی از راهکار های لایه دوم ارز دیجیتال اتریوم

انتقاد بنیان‌ گذار دفینیتی از راهکار های لایه دوم ارز دیجیتال اتریوم

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

19 خرداد 1400

بعد از جیم بیانکو، مدیرعامل موسسه پژوهشی بیانکو که اعلام کرد اتریوم جای زیادی برای پیشرفت دارد؛ برخلاف او این بار دومینیک ویلیامز، بنیان‌گذار دفینیتی، از اکوسیستم راهکار های لایه دوم اتریوم انتقاد کرده و مدعی شده است که این راهکارها کاربران را در معرض خطرات امنیتی زیادی قرار خواهد داد.

نگاهی به صحبت های دومینیک ویلیامز

بنیان‌گذار دفینیتی پس از انتقاد از اکوسیستم راهکار های لایه دوم اتریوم، همچنین با اشاره به اینکه بیش از نیمی از نود های اتریوم توسط سرویس ابری کمپانی آمازون میزبانی می‌ شوند، گفت:((امروزه بسیاری از شبکه‌ های اثبات سهامی که مردم در آن سرمایه‌ گذاری می‌ کنند، اپلیکیشن های لایه دوم مبتنی بر سرویس‌ های ابری می باشند؛ موضوعی که بسیار ناامید کننده است. بلاک چین نباید در سرویس‌ های ابری شرکت آمازون اجرا شود. جایی که آن‌ ها می‌ توانند کلید های اعتبارسنج‌ ها را دزدیده و انواع کارهای نادرست را انجام دهند.))

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.