آنچه در این مقاله می خوانیم

رومن پلرین، مدیر ارشد فناوری کاردانو، انتقاد نسبتا تندی را به رمز ارز محبوب ایلان ماسک یعنی دوج کوین وارد کرده است. وی معتقد است که توجه بیش از حد به دوج کوین، سبب به چشم نیامدن پروژه های کاربردی می شود.

انتقاد رومن پلرین از توجه بیش از حد به دوج کوین

انتقاد رومن پلرین از توجه بیش از حد به دوج کوین

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

10 خرداد 1400

در این روز ها که هجمه های توییری بر علیه ارز های دیجیتال علی الخصوص میم کوین ها بسیار زیاد است، بار دیگر انتقاد یکی از فعالان سرشناس بازار رمز ارز های دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مدیران کاردانو، انتقاد نسبتا تندی را به رمز ارز محبوب ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس) یعنی دوج کوین وارد کرده است.

توجه افراطی به دوج کوین و دیده نشدن پروژه های کاربردی

رومن پلرین، مدیر ارشد فناوری کاردانو، اظهار کرده است که توجه بیش از حد به دوج کوین، سبب به چشم نیامدن پروژه های کاربردی می شود. وی همچنین در ادامه افزود:((صد ها اکو سیستم بلاک چینی با جدیت در حال تلاش اند تا آینده حوزه دیفای را توسعه دهند. دوج کوین سبب می‌شود که به این پروژه ها توجه نشود؛ چراکه مطالب زیادی درباره دوج کوین منتشر می‌شود اما مطالب مرتبط با این پروژه‌ های کاربردی بسیار اندک می باشد.)) پلرین همچنین با بیان این نکته که توسعه دهندگان دوج کوین نیز این پروژه را رها کرده اند، افزود که دوج کوین جایگاهی در آینده ی امور مالی دیجیتال نخواهد داشت.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.