آنچه در این مقاله می خوانیم

ایلان ماسک با یک میم از شخصیت هری پاتر به سراغ دوج کوین رفت و بار دیگر سعی داشت با توییت‌هایش قیمت این میم کوین را افزایش دهد اما تلاش‌های توییتری وی برای بالا بردن بهای این میم کوین در روزهای اخیر، بی اثر بوده است.

ایلان ماسک با توییت یک میم از هری پاتر بار دیگر از دوج کوین حمایت کرد

ایلان ماسک با توییت یک میم از هری پاتر بار دیگر از دوج کوین حمایت کرد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

23 تیر 1400

ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس) در ادامه توییت‌هایش درباره رمز ارزهای دیجیتال، این بار با یک میم از شخصیت هری پاتر به سراغ طرفداران دوج کوین رفت؛ وی در این میم که به طرز بسیار ناشیانه‌ای فتوشاپ شده، رشته‌ای از کندل‌های بسیار بزرگ سبز را در آینه جادویی اریسد ،که در داستان‌های هری پاتر وجود دارد، قرار داده است که نشان از آرزوهای عمیق و از سر استیصال دارد. همچنین در بالای این میم هری پاتر می‌گوید: «پروفسور، این آینه چه می‌کند؟»

نگاهی به ادامه توییت ایلان ماسک درباره دوج کوین

در قسمت دوم این میم، شخصیت پروفسور در جواب هری پاتر می‌گوید: «این آینه آرزوهای عمیق و از سر ناامیدی درون قلب ما را نشان می‌دهد» و در پایین تصویر نیز آینه با کندل‌های سبز فتوشاپی نشان داده شده است. گفتنی است که طرفداران دوج کوین انتظار دارند که همانند سابق، ایلان ماسک با توییت‌هایش قیمت این میم کوین را افزایش دهد، ولی در روزهای اخیر تلاش‌های توییتری ایلان ماسک برای بالا بردن بهای این میم کوین مشهور بی اثر بوده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.