آنچه در این مقاله می خوانیم

به گزارش بیزینس کره بانک‌های کره جنوبی، تمایلی برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد با صرافی‌های ارز دیجیتال این کشور ندارند و این عدم تمایل بانک‌ها به دلیل آن است که همکاری با صرافی‌ها، سود قابل توجهی برای بانک‌ها ندارد.

بانک‌های کشور کره جنوبی تمایلی برای ادامه همکاری با صرافی‌های ارز دیجیتال ندارند

بانک‌های کشور کره جنوبی تمایلی برای ادامه همکاری با صرافی‌های ارز دیجیتال ندارند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

22 تیر 1400

وب سایت خبری بیزینس کره در آخرین گزارش خود به این نکته اشاره دارد که بانک‌های کشور کره‌جنوبی هم اکنون درحال بررسی صرافی‌های رمز ارزهای دیجیتال، برای مطمئن شدن از امنیت آن‌ها برای کسب و کار خود می‌باشند. اما در این بین، صرافی‌های بزرگ کره‌‌جنوبی، همانند آپ‌بیت و بیت‌هامب موفق شدند تا ۲۴ سپتامبر قرارداد مشارکت و همکاری خود با بانک‌های این کشور را تمدید کنند.

نگاهی به شرایط ادامه همکاری بانک های کره‌ای با صرافی‌های ارز دیجیتال

لازم به ذکر است که ادامه همکاری بانک های کره‌ای و صرافی‌های ارز دیجیتال، منوط به آن است که این صرافی‌ها اطلاعات کاربران تأیید هویت شده خود را به واحد اطلاعات مالی کشور گزارش دهند تا از پولشویی و فعالیت‌های مالی غیرقانونی جلوگیری بشود؛ اما وب سایت بیزینس کره معتقد است که بانک‌های کره جنوبی، تمایلی برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد با صرافی‌های ارز دیجیتال این کشور ندارند؛ این عدم تمایل بانک‌ها ناشی از این است که همکاری با صرافی‌ها، سود قابل توجهی برای بانک‌ها ندارد و آن‌ها ترجیح می‌دهند تا در معرض خطرات کسب و کار صرافی‌های ارز دیجیتال قرار نگیرند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.