آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک آنلاین آلمانی N26 اعلام کرده است که در نظر دارد با گسترش ایده های هوشمندانه و با کمک فناوری خدمات بانکداری جدیدی را  به مشتریان ارائه دهد.

بانک آنلاین آلمانی N26؛ خدمات ارزهای دیجیتال را در سال جاری به مشتریان ارائه خواهد کرد.

بانک آنلاین آلمانی N26؛ خدمات ارزهای دیجیتال را در سال جاری به مشتریان ارائه خواهد کرد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

24 دی 1400

مدیرعامل بانک آنلاین آلمانی N26 اعلام کرده است که این بانک آنلاین آلمانی در نظر دارد با گسترش ایده های هوشمندانه و بستر سازی صنعت فناوری و الکترونیک خدمات بانکداری جدیدی را  به مشتریان خود ارائه دهد.

 این بانک خبر از تغییر کلی سیاستگذاری های خود در سال ۲۰۲۲ داده است اعلامیه رسمی این بانک توسط یکی از مدیران اجرایی آن منتشر شده است.

تغییر سیاست های باینک آنلاین آلمانی

در اعلامیه منتشر شده توسط بانک آنلاین آلمانی اعلام شده است که بیشترین تمرکز این بانک قرار است بر روی گسترش خدمات ارزهای دیجیتال و توسعه زیرساخت‌های بین المللی آن  باشد این بانک فعالیت‌های خود را در بریتانیا تعطیل کرده و اکنون در حال خروج از ایالات متحده آمریکا است.

برنامه جامع این بانک برای توسعه خدمات رسانی به مشتریان

مکس تایم تال مدیرعامل این بانک اعلام کرده است که یکی از مهمترین برنامه های بانک آنلاین آلمانیN26 تعریف یک پلتفرم جهانی جدید برای گسترش خدمات رسانی به مشتریان می باشد این بانک در سال‌های گذشته از رشد و ارائه این نوع خدمات غافل مانده و در حال حاضر در تلاش است که با سرعت زیاد در این بازار از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و این صنعت را گسترش دهد. بانک آنلاین آلمانیN26 بیش از 7 میلیون مشتری  در ژانویه ۲۰۲۲ داشته است و تقریباً یکی از بزرگترین بانک های بین المللی جهان می باشد.

آینده پیش روی بانک بانک آنلاین آلمانیN26

مدیر عامل اجرای این بانک در راستای تغییرات کلی سیاست های بانک آنلاین آلمانیN26 اعلام کرده است که گروه مدیریتی و تحقیقاتی این بانک در نظر دارد با تغییر برنامه های کلی این بانک را به یکی از پرچمداران بازار کریپتو تبدیل کند، در مسیر توسعه بازار ارزهای دیجیتال بسیاری از کشورها و بانک‌ها جهانی در تلاش هستند چرا که امروزه ارائه خدمات بهتر و بیشتر یکی از مهمترین معیارهای لازم برای رشد و توسعه است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.