آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک آنلاین سوئد  Swissquote که یکی از بزرگترین بانک‌های این کشور است در حال راه اندازی پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال خود است.

بانک آنلاین Swissquote صرافی کریپتو خود را راه اندازی خواهد کرد.

بانک آنلاین Swissquote صرافی کریپتو خود را راه اندازی خواهد کرد.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

27 آذر 1400

بانک آنلاین سوئد  Swissquote که یکی از بزرگترین بانک‌های این کشور است به گزارش خبرگزاری Bitcoin.com در حال راه اندازی پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال خود است.

بانک آنلاین سوئد

 این شرکت‌ها  ادعا می‌کند که تقاضای بالای مشتریان این بانک برای ورد به معاملات ارزهای دیجتال و تنظیم کردن شرایط معاملاتی در بازار ارز های دیجیتال هدف اصلی از این کار است.

هدف این بانک از راه اندازی پلتفرم معاملاتی

 تیم ارتباطات این بانک آنلاین اعلام کرده است که تعداد بسیار زیادی از مشتریان این بانک قصد سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند بنابراین این بانک تصمیم دارد در جهت رفاه مشتریان خود با راه اندازی پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال و ارائه‌‌ی  خدمات خرید و فروش و جابجایی ارز را علاوه‌بر جلب رضایت مشتریان خود به توسعه و گسترش این حوزه کمک کند.

ارائه‌ی خدمات

یان دی شپر مدیر فروش و بازاریابی این بانک اعلام کرده است بانک Swissquote قصد دارد قبل از پایان نیمه اول سال ۲۰۲۲ صرافی ارز های دیجیتال خود را افتتاح کند، وی گفت:

 ما می‌خواهیم معاملات بیشتری را در ارزهای دیجیتال مختلف داشته باشیم و سعی می‌کنیم از ارزهای دیجیتال پرطرفدار نیز پشتیبانی کنیم .

ارزهای قابل معامله در این بانک

این شرکت همچنین در نظر دارد استیل کوین ها و خدمات استیکینگ را به پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال خود اضافه کند. بانک سوئیس در حال حاضر از ۲۴ ارز دیجیتال پشتیبانی می کند که از جمله این ارزها بیت کوین ،اتریوم، لایت کوین، XRP و بیت کوین کش، سولانا می باشد. اقدام بانک آنلاین سوئیس می‌تواند گام بسیار بزرگی در جهت رشد بازار کریپتو و جذب کاربران بیشتری به این صنعت باشد.گفتنی است که پیش‌تر نیز بانک‌های بزرگ دیگری نیز در سایر کشورهای برای افزایش تعداد کاربران و رفاه حال مشتریان خود وارد این عرصه شده‌اند یکی از کشور‌های بسیار پرطرفدار در بحث ارزهای دیجیتال آفریقای جنوبی است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.