آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک بارکلیز بریتانیا به مشتریان خود اعلام کرد که با هدف کمک به حفظ امنیت پول‌ مشتریان، تا اطلاع ثانوی تمامی پرداخت‌‌ ها از طریق کارت‌ های اعتباری و بدهی، به مقصد صرافی بایننس را متوقف می‌کند.

بانک بارکلیز بریتانیا تمامی پرداخت‌ها به صرافی معروف بایننس را مسدود کرد

بانک بارکلیز بریتانیا تمامی پرداخت‌ها به صرافی معروف بایننس را مسدود کرد

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

15 تیر 1400

بانک بارکلیز بریتانیا به مشتریان خود خبر داده است که پرداخت‌‌ ها از طریق کارت‌ های اعتباری و بدهی، به مقصد صرافی بایننس را تا اطلاع ثانوی متوقف می‌کند. این بانک در پیامی به کاربران اعلام کرده است که این اقدام با هدف کمک به حفظ امنیت پول‌ های مشتریان انجام می‌شود. این غول بانکی بریتانیا همچنین از مشتریانش درخواست کرد تا برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، در اینترنت بیانیه مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا، در رابطه با فعالیت‌ های صرافی بایننس را جستجو و مطالعه کنند؛ لازم به ذکر است که مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا یا همان FCA، مدتی قبل اخطاریه‌ ای منتشر کرد که در آن درباره فعالیت غیرقانونی و تنظیم نشده شرکت بایننس مارکتس در این کشور، هشدار داده بود.

تصویر لوگو صرافی بایننس

نگاهی به سخنان اعتراضی سخنگوی صرافی بایننس در پی مسدود شدن پرداخت‌های مشتریان از طرف بانک بارکلیز بریتانیا

سخنگوی صرافی بایننس نارضایتی و اعتراض خود را از اقدام یکجانبه بانک بارکلیز که بر اساس اطلاعات نادرست صورت گرفته است، اعلام کرد. وی با اشاره به ممنوع شدن فعالیت شرکت بایننس مارکتس، از شرکت‌ های تابع این صرافی در بریتانیا، اظهار کرد:

اطلاعیه اخیر اداره امور مالی بریتانیا، مربوط به شرکت بایننس مارکتس است. این شرکت در بریتانیا ثبت شده و به تأیید اداره امور مالی رسیده است.

سخنگوی صرافی بایننس

سخنگوی صرافی بایننس همچنین در ادامه صحبت های خود عنوان کرد که شرکت بایننس مارکتس، یک نهاد حقوقی کاملاً مجزا می‌ باشد که هیچ گونه خدمات و محصولاتی را از طریق وب‌ سایت اصلی بایننس ارائه نمی‌دهد. صرافی بایننس همچنین برای مذاکره با بانک بارکلیز بریتانیا به منظور رفع این مشکل، اعلام آمادگی کرد. لازم به ذکر است که صرافی بایننس مدتی قبل ادعا کرده بود که اخطاریه مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا (FCA)، نمی‌ تواند تأثیری بر عملکرد آن‌ها بگذارد. چندی پیش نیز صرافی بایننس برای جذب سرمایه‌گذاران و تریدرهای بیشتر به پلتفرم معاملاتی خود، تبلیغات وسیع و گسترده‌ای را در کشور اوکراین انجام داده بود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.