آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک جی‌ پی مورگان آمریکا در گزارش جدید خود پیش‌بینی کرده است که احتمالاً پس از اجرای سازوکار اثبات سهام اتریوم، پاداش سهام‌ گذاری رمز ارزهای دیجیتال از ۹ میلیارد دلار فعلی، به ۲۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

بانک جی‌ پی مورگان آمریکا به رشد سود سهام‌ گذاری در شبکه اتریوم خوش‌ بین می باشد

بانک جی‌ پی مورگان آمریکا به رشد سود سهام‌ گذاری در شبکه اتریوم خوش‌ بین می باشد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

12 تیر 1400

چندی پیش بانک جی‌ پی مورگان ایالات متحده آمریکا، در گزارشی عنوان کرده بود که موسسات دیگر تمایلی به خرید بیت کوین در کف قیمتی ندارند و در ادامه گزارش خود به این نکته اشاره داشت که قیمت منصفانه بیت کوین در میان‌ مدت، چیزی بین ۲۳ تا ۳۵ هزار دلار می باشد. اما به تازگی، بانک جی‌ پی مورگان آمریکا در گزارش جدید خود پیش‌بینی کرده است که سود سهام‌ گذاری رمز ارزهای دیجیتال رو به رشد خواهد بود.

نگاهی به جزییات گزارش جدید بانک جی پی مورگان ایالات متحده آمریکا

دو تحلیلگر جی‌ پی مورگان توضیح داده‌ اند که حرکت اتریوم به سمت پیاده‌ سازی سازوکار اثبات سهام، پذیرش این ارز دیجیتال را افزایش می‌ دهد؛ چراکه سرمایه‌ گذاران سازمانی و خرده‌ پا از سود بالای به‌ دست آمده از سهام‌ گذاری بهره‌مند خواهند شد. در این گزارش همچنین پیش‌ بینی شده است که احتمالاً پس از اجرای سازوکار اثبات سهام اتریوم، پاداش سهام‌ گذاری رمز ارزهای دیجیتال از ۹ میلیارد دلار فعلی، به ۲۰ میلیارد دلار خواهد رسید. جی‌ پی مورگان در انتهای این گزارش عنوان کرده است که این پاداش، تا سال ۲۰۲۵ می‌ تواند به ۴۰ میلیارد دلار نیز برسد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.