آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک جی‌ پی مورگان ایالات متحده آمریکا در گزارشی عنوان کرده است که موسسات دیگر تمایلی به خرید بیت کوین در کف قیمتی ندارند و قیمت منصفانه بیت کوین در میان‌ مدت، چیزی بین ۲۳ تا ۳۵ هزار دلار می باشد.

بانک جی‌ پی مورگان: موسسات در سطح قیمتی فعلی تمایلی به خرید بیت کوین ندارند

بانک جی‌ پی مورگان: موسسات در سطح قیمتی فعلی تمایلی به خرید بیت کوین ندارند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

7 تیر 1400

درحالی که بیت کوین در روز گذشته در حفظ سطح ۳۵,۰۰۰ دلار ناموفق عمل کرد، جی‌ پی مورگان با استناد به نسبت نوسان بیت کوین به طلا، انتظار روندی نزولی در زیر این سطح حیاتی را دارد. این بانک آمریکایی در گزارش خود عنوان کرده است که قیمت منصفانه بیت کوین در میان‌ مدت، چیزی بین ۲۳ تا ۳۵ هزار دلار می باشد.

نگاهی به گزارش بانک جی‌ پی مورگان آمریکا

بانک جی‌ پی مورگان ایالات متحده آمریکا در گزارشی عنوان کرده است که موسسات دیگر تمایلی به خرید بیت کوین در کف قیمتی ندارند. این غول بانکی همچنین اظهار کرده است که با گذشت بیش از یک ماه از ریزش بازار رمز ارزهای دیجیتال در ۱۹ مه، صندوق‌ های بیت کوین وضعیت مناسبی ندارند، هر چند ورودی سرمایه به ETFهای فیزیکی طلا متوقف شده است؛ این موضوع نشان دهنده آن است که سرمایه‌ گذاران نهادی، که معمولا از طریق ابزارهای قانون‌ گذاری شده همچون صندوق‌ های بیت کوین لیست‌ شده در بورس و قراردادهای آتی CME بیت کوین سرمایه‌ گذاری می‌ کنند، هنوز تمایل زیادی برای خرید بیت کوین در کف قیمتی از خود نشان نمی‌ دهند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.