آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک گلدمن ساکس ایالات متحده آمریکا، در حال برنامه ریزی برای ارائه قرارداد های معاملات آتی و مشتقات اتریوم است و قصد دارد تا در ماه‌ های آتی، اتریوم را هم به میز معاملات رمز ارزهای دیجیتال خود اضافه کند.

بانک گلدمن ساکس ارز دیجیتال اتریوم را به میز معاملات رمز ارزهای دیجیتال خود اضافه می‌ کند

بانک گلدمن ساکس ارز دیجیتال اتریوم را به میز معاملات رمز ارزهای دیجیتال خود اضافه می‌ کند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

25 خرداد 1400

بعد از خبر اظهار نظر جنجالی تحلیلگران بانک گلدمن ساکس درباره ی آینده ارزهای دیجیتال، امروز مجدداً خبری از این بانک در رسانه ها منتشر شد که این بانک برخلاف نظر تحلیلگران خود در اقدامی شگفت انگیز اعلام کرد که اتریوم را به میز معاملات ارزهای دیجیتال خود، اضافه خواهد کرد.

نگاهی به جزییات تصمیم بانک گلدمن ساکس

بانک گلدمن ساکس ایالات متحده آمریکا، در حال برنامه ریزی برای ارائه قرارداد های معاملات آتی و مشتقات اتریوم است و قصد دارد تا در ماه‌ های آتی اتریوم را هم به میز معاملات رمز ارزهای دیجیتال خود اضافه کند. این امر که می‌ تواند به پذیرش دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، از سوی این غول بانکی تعبیر شود، نشانه‌ ای از عقب‌ نشینی این بانک از مواضع گذشته خود درباره ی دارایی‌ های دیجیتال است. متیو مک درموت، مدیر اجرایی بخش دارایی‌ های دیجیتال این بانک، روز دوشنبه تایید کرد که بانک گلدمن ساکس به دنبال راه‌ اندازی معاملات آتی و مشتقات اتریوم است. این بانک در اوایل ماه مه سال جاری میلادی هم، میز معاملاتی محدود مشتقات بیت کوین را راه‌ اندازی کرد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.