آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک DBS از عضویت خود به شورای Hedera blockchain خبر داد DBS یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های سنگاپور در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال می‌باشد.

بانک DBS به شورای  Hedera blockchain  می‌پیوندد

بانک DBS به شورای Hedera blockchain می‌پیوندد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

7 آبان 1400

 با توجه به پیشرفت، رشد و توسعه بسیار گسترده‌ی بلاک چین بانکDBS اعلام کرده است که می‌خواهد از این فناوری روز دنیا استفاده کرده و در راستای ارتقاء سیاست‌های مدیریتی بلاک چین به شورای Hedera blockchain بپیوندد.

بانک DBS

DBS  بزرگ‌ترین و مهمترین بانک سنگاپور از نظر حجم سپرده و ارزش خالص دارایی است و همچنین بزرگترین بانک آسیای شرقی از نظر ارزش سهام نیز بشمار می‌آید. DBS با بیش 9 میلیون مشتری در 18 کشور بزرگ آسیای نظیر : مالزی، اندونزی، تایلند و چین، نقش مهمی در توسعه‌ی صنعت ارزهای دیجیتال در کشورهایی نظیر: سنگاپور و … داشته است، DBS با همکاری SGX، Standard Chartered و Temasek یک شبکه تجارت مبتنی بر بلاک چین را تاسیس کرده‌اند که موجب افزایش تراکنشات ارزی در 24 ساعت شبانه روز می‌شود، سال گذشته این بانک با ارائه‌ی یک سیستم نوین خدماتی به مشتریان خود موجب تسهیل و افزایش فرآیند‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال شده است، افزایش سرعت ارائه‌ی خدمات یکی از برجسته‌ترین ملاک‌هایDBS بشمار می‌آید. شورای Hedera از DBS به عنوان قدیمی‌ترین بانک سنگاپور یاد کرده و از عضویت این بانک در شورای حاکم استقبال کرده است. DBS اولین بانک آسیای شرقی است که به عضویت این شورا در می‌آِید.

شورای Hedera و بلاک چین

عضویت در این شورا 3 ساله بود و اعضا می‌توانند به مدت دو دوره نیز عضویت خود را تمدید کنند، یکی از مهمترین علل پیوستن شرکت‌ها و بانک‌ها به این شورا قدرت دهی برای تصمیم‌ گیری پیرامون مسائل ارتقاء شبکه و خدمات ارزی می‌باشد. DBS  یکی از اعضای شورای مشورتی Fintech  است که در کنار 39 شرکت دولتی و خصوصی از جمله گوگل، بوئینگ، دانشگاه لندن و … به شورای بلاک چین پیوسته است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.