آنچه در این مقاله می خوانیم

یگور و گریچا بوگدانوف، دوقلوهای جنجالی تلویزیون فرانسه، ادعا کرده‌اند که از ابتدای اختراع بیت کوین، با شیمودا در ارتباط بوده‌اند و معتقدند که شیمودا نیز با شخص یا گروه افسانه‌ای که بیت کوین را ابداع کرده‌اند، رابطه داشته است.

برادران بوگدانوف اظهار کردند که در ابداع بیت کوین به ساتوشی ناکاموتو کمک کرده‌اند

برادران بوگدانوف اظهار کردند که در ابداع بیت کوین به ساتوشی ناکاموتو کمک کرده‌اند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

21 تیر 1400

ایگور و گریچا بوگدانوف، دوقلوهای مشهور و جنجالی تلویزیون فرانسه و دنیای علم، اکنون با ادعای جدیدی درباره کمک به ابداع بیت کوین، توجهات را به خود جلب کرده‌اند. دوقلوهای بوگدانوف‌ با میم معروفی درباره پامپ کردن بیت کوین توسط یکی از برادران، در جامعه رمز ارز دیجیتال شناخته می‌شوند. حالا این دوقلوها معتقدند که احتمالاً ساتوشی ناکاموتو باعث شده این میم وایرال شود.

نگاهی به اظهارات دوقلوهای بوگدانوف

برادران بوگدانوف به تازگی ادعا کرده‌اند که در از ابتدای اختراع بیت کوین، با شیمودا در ارتباط بوده‌اند و معتقدند که شیمودا با شخص یا گروه افسانه‌ای که بیت کوین را ابداع کرده‌اند، رابطه داشته است. بوگدانوف‌ها همچنین می‌گویند در تهیه کدهای منبع بیت کوین با ابداع کننده آن همکاری کرده‌اند. این دوقلوهای پرحاشیه البته پا را فراتر هم گذاشته‌اند و مدعی شدند که دو واحد از نخستین بیت کوین‌ها را در سال ۲۰۰۸ هدیه گرفته‌اند. لازم به ذکر است که تئوری توطئه‌ای از گذشته وجود دارد که بیان می‌کند برادران بوگدانوف، بازار ارزهای دیجیتال را کنترل می‌کنند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.