آنچه در این مقاله می خوانیم

جامعه ی دوج کوین خواهان برگزاری فستیوال موسیقی به مناسبت پیشرفت‌های اخیر این میم کوین می باشد و از حامیان سرشناس این رمز ارز دیجیتال، همانند ایلان ماسک، مارک کوبان و اسنوپ داگ برای شرکت در این جشن دعوت به عمل آورده است.

برگزاری فستیوال موسیقی برای دوج کوین

برگزاری فستیوال موسیقی برای دوج کوین

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

12 خرداد 1400

اگر نخواهیم بگوییم محبوب ترین، قطعا یکی از محبوب ترین رمز ارز های دیجیتال و میم کوین ها، دوج کوین می باشد. دوج کوین، همواره به دلیل توییت های جنجالی منتقدان و طرفداران آن در توییتر، مورد توجه معامله گران و سرمایه گذاران بازار کریپتو بوده است. از مهمترین چهره های حامی دوج کوین می توان به ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس) اشاره کرد. چندی پیش نیز خبر قابل معامله شدن دوج کوین در بزرگترین صرافی آمریکا نیز سر و صدای زیادی به پا کرده بود. حال جامعه ی دوج کوین خواهان برگزاری فستیوال موسیقی به مناسبت پیشرفت‌های اخیر این میم کوین می باشد.

حمایت ایلان ماسک از برگزاری فستیوال موسیقی دوج کوین

جامعه دوج کوین برای برگزاری این فستیوال موسیقی، از حامیان سرشناس این رمز ارز دیجیتال، همانند ایلان ماسک، مارک کوبان و اسنوپ داگ برای شرکت در این جشن دعوت به عمل آورده است. ایلان ماسک نیز در واکنش به برگزاری این فستیوال، آن را ایده‌ای بامزه توصیف کرد. اما تا بدین لحظه تاریخ دقیقی برای این فستیوال مشخص نشده است؛ ولی انتظار می‌رود که این مراسم، در پاییز سال جاری میلادی برگزار شود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.