آنچه در این مقاله می خوانیم

تحلیلگر ارشد بلومبرگ بر این باور است که بیت کوین می تواند در سال ۲۰۲۲ با وجود نوسانات شدید از سایر سهام های بازار پیشی بگیرد.

بلومبرگ ؛ بیت کوین می‌تواند در مسیر صعود قرار بگیرد

بلومبرگ ؛ بیت کوین می‌تواند در مسیر صعود قرار بگیرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

20 دی 1400

تحلیلگر ارشد بلومبرگ بر این باور است که بیت کوین می تواند در سال ۲۰۲۲ با وجود نوسانات شدید بازار و فشارهای وارد از سمت سیاستمداران و قانونگذاران بالاخص سازمان فدرال رزرو از سایر سهام های بازار پیشی بگیرد.

تورم و بیت کوین

بسیاری از گزارش ها و شنیده‌ها حاکی از آن است که بسیاری از سیاستمداران در تلاش هستند در سال ۲۰۲۲ مبارزه با تورم افزایشی بازار را آغاز کنند اما چگونه و با چه زیرساخت هایی هنوز جزئیات کاملی در اختیار رسانه ها قرار داده نشده است.

نظر مثبت فدرال رزرو در مورد بیت کوین

فدرال رزرو به عنوان مهم ترین مرجع کنترل کننده‌ی بازارهای اقتصادی و تورم حاصل از این بازار در ابتدای افزایش قیمت بیت کوین ،علت اصلی نوسانات و تورم حاصل از معاملات را تاثیرات بسیار زیاد رشد بی دلیل این ارز در بازار ارز های دیجیتال بیان کرده بود ولی در نتایج گزارشات جدید ارائه شده توسط همین سازمان مشخص شده است که دریافت مالیات‌های سنگین و نبود برنامه‌ی جامع برای هدفمندسازی بازار یکی از دلیل اصلی سقوط بازار است .

برنامه‌های فدرال رزرو برای کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال

این سازمان در ابتدا بسیار مخالف بیت کوین و بسیاری از ارزهای این بازار در حال رشد بوده است اما گویا به تازگی فدرال رزرو به نوع سرمایه گذاری و از همه مهمتر ارزش دارایی های دیجیتال این بازار پی برده است و قصد دارد با کنترل برخی موارد اساسی این بازار را در جهت کسب سود بیشتر تنظیم کند.

تحلیل‌های بلومبرگ از شرایط اقتصادی فعلی

به گفته مایک مک گلون استراتژیست ارشد بلومبرگ ارزهای دیجیتال می‌توانند به زودی جایگاه خود را در بازارهای اقتصادی پیدا کنند وی تمایل این نوع تغییر گرایش و جهت فدرال رزرو را اینگونه در قالب یک مقاله با عنوان سناریو برد برد برای بیت کوین توصیف می کند و جریان اصلی تورم حاکم و شرایط فعلی بازار را بسیار مناسب برای پذیرش بیت کوین و ارزهای دیگر می‎داند.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.