آنچه در این مقاله می خوانیم

اریک نورم، بنیانگذار کوین‌ سواپ، عنوان کرد که بخش بزرگی از آشفتگی کنونی بازار رمز ارزهای دیجیتال، به خاطر رفتارهای دمدمی مزاج ایلان ماسک می باشد و او دقیقا همان بازی را با بیت کوین کرد که با توییت‌ هایش در بورس انجام داده بود.

بنیانگذار کوین‌ سواپ: ایلان ماسک با توییت‌  هایش بازار ارزهای دیجیتال را دستکاری می‌ کند

بنیانگذار کوین‌ سواپ: ایلان ماسک با توییت‌ هایش بازار ارزهای دیجیتال را دستکاری می‌ کند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

26 خرداد 1400

اریک نورم، بنیانگذار کوین‌ سواپ، می‌ گوید که توانایی ایلان ماسک در حرکت دادن بازار رمز ارزهای دیجیتال با توییت‌ هایش برای سرمایه‌ گذاران متوسط خطرناک است، اما خشمی که در شبکه‌ های اجتماعی علیه او ایجاد شده می‌ تواند توجه افراد بیشتری را به رمز ارزهای دیجیتال جلب کند. چندی پیش نیز افزایش ۵۰ درصدی ارزش ارز دیجیتال اورانوس پس از توییت ایلان ماسک خبر ساز شده بود.

نگاهی دقیق تر به صحبت های اریک نورم

اریک نورم، بنیانگذار کوین‌ سواپ، با اشاره به محرومیت مدیرعامل تسلا از توییت کردن در مورد بازار سهام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، می‌ گوید که وی پس از این محرومیت بود که سراغ بیت کوین و دوج کوین آمد. او در ادامه عنوان کرد که بخش بزرگی از آشفتگی کنونی بازار رمز ارزهای دیجیتال، به خاطر رفتارهای دمدمی مزاج ایلان ماسک می باشد. اریک نورم در پایان سخنانش عنوان کرد:

ایلان ماسک با ایجاد ترس، عدم قطعیت و شک در اطراف بیت کوین، بازار را دستکاری کرد. او دقیقا همان بازی را با بیت کوین کرد که با توییت‌ هایش در بورس انجام داده بود.

اریک نورم، بنیانگذار کوین‌ سواپ

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.