آنچه در این مقاله می خوانیم

ریک ادلمن، مشاور امور مالی و بنیان‌ گذار ادلمن فایننشال انجینز، معتقد است که بیت کوین کاملاً جدید و متفاوت است و نخستین کلاس دارایی واقعاً جدید در ۱۵۰ سال اخیر محسوب می‌شود و فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری بزرگی در بیت کوین وجود دارد.

بنیان‌ گذار شرکت ادلمن فایننشال انجینز:  فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری بزرگی در بیت کوین وجود دارد

بنیان‌ گذار شرکت ادلمن فایننشال انجینز: فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری بزرگی در بیت کوین وجود دارد

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

5 تیر 1400

چند روزی است که در پی سیاست‌ های سختگیرانه جدید دولت چین در قبال رمز ارزهای دیجیتال و قطع برق مراکز استخراج بیت کوین، سبب تأثیر منفی بر روی بازار رمز ارزهای دیجیتال و سقوط دسته جمعی ارزش آن ها شده است و نگرانی ها از این تصمیم دولت چین سبب شد که حتی شاخص ترس و طمع بیت کوین، عدد ۱۰ را که حاکی از ترس شدید از آینده ی این رمز ارز دیجیتال است، به خود ببیند. اما در این اوضاع بنیانگذار شرکت ادلمن فایننشال انجینز اعلام کرد که فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری بزرگی در بیت کوین وجود دارد.

نگاهی به صحبت های ریک ادلمن

ریک ادلمن، مشاور امور مالی و بنیان‌ گذار شرکت ادلمن فایننشال انجینز، اخیراً پیشنهاد افزودن بیت کوین به سبد سرمایه گذاری را مطرح کرده است. وی معتقد است که بیت کوین کاملاً جدید و متفاوت است و نخستین کلاس دارایی واقعاً جدید در ۱۵۰ سال اخیر محسوب می‌شود. ریک ادلمن تأکید کرد که فرصت‌ های سرمایه‌گذاری بزرگی در بیت کوین به چشم می‌ خورد. وی ادامه داد بسیاری از حرفه‌ ای‌ های حوزه سرمایه‌ گذاری به دلیل نداشتن شناخت مناسب از رمز ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری در این کلاس دارایی جدید را از دست می‌ دهند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.