آنچه در این مقاله می خوانیم

الکس مشینسکی، بنیان‌ گذار و مدیرعامل سلسیوس، معتقد است که بیت کوین در سال ۲۰۲۱ میلادی هنوز اوج قیمتی خود را ندیده است و اعلام کرد که بیت کوین به ۱۶۰ هزار دلار یا احتمالاً کمی پایین‌ تر از آن، خواهد رسید.

بنیان‌ گذار و مدیرعامل سلسیوس: بیت کوین به ۱۶۰ هزار دلار یا کمی پایین تر خواهد رسید

بنیان‌ گذار و مدیرعامل سلسیوس: بیت کوین به ۱۶۰ هزار دلار یا کمی پایین تر خواهد رسید

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

7 تیر 1400

الکس مشینسکی، بنیان‌ گذار و مدیرعامل سلسیوس، در مصاحبه با وب سایت کوین تلگراف، اظهار کرده است که بیت کوین به ۱۶۰ هزار دلار یا احتمالاً کمی پایین‌ تر از آن، برسد و معتقد است که این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ میلادی هنوز اوج خود را ندیده است. وی با اشاره به اصلاح بیت کوین پس از لمس اوج قیمتی خود گفت:

وقتی قیمت سریعاً خیلی بالا می‌ رود، بازار مجبور به اصلاح است. توییت‌ های من در مارس و فوریه را ببینید که گفتم بازار می‌ ریزد و اصلاحی در راه است. من ۳۰,۰۰۰ دلار را پیش بینی کردم.

الکس مشینسکی، بنیان‌ گذار و مدیرعامل سلسیوس

حمله الکس مشینسکی به ایلان ماسک

نیان‌ گذار و مدیرعامل سلسیوس معتقد است که ایلان ماسک قصد کمک به جامعه ارز دیجیتال را ندارد و تنها به دنبال دستکاری بازار است. وی می‌ گوید که ایلان ماسک، همانند یک توریست در بازار ارز دیجیتال می باشد. مشینسکی در پایان صحبت های خود گفت:

ثروتمندترین مرد جهان به دنبال مبادله ماشین‌ های تسلا با بیت کوین است. این معامله به نفع چه کسی است؟ شما وقتی خودرو تسلا می‌ خرید ارزش آن کمتر از پول پرداختی شما می‌شود، اما ارزش بیت کوین هر لحظه زیاد می‌ شود؛ یعنی این به نفع ایلان ماسک و به ضرر شما است.

الکس مشینسکی، بنیان‌ گذار و مدیرعامل سلسیوس

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.