آنچه در این مقاله می خوانیم

رامون مونزن، مدیرعامل بورس فیلیپین در مصاحبه با خبرگزاری CNN اظهار کرد که ارزهای دیجیتال، یک کلاس از دارایی‌ها هستند که ما دیگر نمی‌ توانیم آن‌ ها را نادیده بگیریم و بورس اوراق بهادار، بهترین مکان برای معامله ارزهای دیجیتال است.

بورس اوراق بهادار فیلیپین در حال برنامه‌ریزی برای وارد شدن به تجارت ارزهای دیجیتال می باشد

بورس اوراق بهادار فیلیپین در حال برنامه‌ریزی برای وارد شدن به تجارت ارزهای دیجیتال می باشد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

14 تیر 1400

بورس اوراق بهادار فیلیپین که با نماد PSE شناخته می شود، به صورت رسمی اعلام کرد که برنامه‌ ای برای وارد شدن به تجارت رمز ارزهای دیجیتال دارد. رامون مونزن، مدیرعامل بورس فیلیپین در مصاحبه با خبرگزاری CNN آمریکا اظهار کرد که این بازار باید به پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال تبدیل شود. رامون مونزن با اشاره به مطرح شدن این بحث در یک جلسه مهم با حضور مدیران ارشد در هفته‌ های گذشته عنوان کرد:

رمز ارزهای دیجیتال، یک کلاس از دارایی‌ ها هستند که ما دیگر نمی‌ توانیم آن‌ ها را نادیده بگیریم.

رامون مونزن، مدیرعامل بورس فیلیپین

نگاهی دقیق‌تر به صحبت های مدیرعامل بورس فیلیپین

رامون مونزن عنوان کرد که بورس اوراق بهادار، بهترین جا برای معامله رمز ارزهای دیجیتال می‌باشد؛ چراکه هم زیرساخت‌های انجام این کار فراهم است و هم این نهاد قادر خواهد بود که از سرمایه‌ گذاران محافظت کند. مدیرعامل بورس فیلیپین همچنین با اشاره به خطرات این فضا بیان کرد:

مردم به دلیل نوسانات، جذب بازار رمز ارزهای دیجیتال می‌ شوند و این نوسانات همانگونه که می‌ تواند ثروت یک شبه به بار آورد، قابلیت ایجاد فقر یک شبه را هم دارد.

رامون مونزن، مدیرعامل بورس فیلیپین

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.