آنچه در این مقاله می خوانیم

بورس جبل الطارق پیشنهاد خرید توسط شرکت بلاک چین را دریافت کرده است به تازگی از یک شرکت بلاک چین به نام Valerum دریافت کرده است .

بورس جبل الطارق به پناهگاهی برای ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شود

بورس جبل الطارق به پناهگاهی برای ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

14 دی 1400

بورس جبل الطارق پیشنهاد خرید توسط شرکت بلاک چین را دریافت کرده است. بورس جبل الطارق که یکی از مستعمرات بریتانیا است به تازگی از یک شرکت بلاک چین به نام Valerum دریافت کرده است .

بورس جبل الطارق شروع مسیر گسترش معاملات ارزهای دیجیتال

خریدی که قرار در سال جدید اتفاق بیفته می‌تواند بورس جبل الطارق را به اولین بورس تبدیل کند که در آن ارزهای دیجیتال و سهام می تواند با ارزهای دیجیتال معامله شود گفتنی است که رگولاتورها در حال بررسی پیشنهاد ارائه شده توسط این شرکت می باشد جبل الطارق می‌تواند به عنوان یک پناهگاه برای ارز های دیجیتال تبدیل شود .

اولین قلمرو ارزهای دیجیتال

جبل الطارق ممکن است در آینده ای نه چندان دور به عنوان اولین قلمرو بورس مختلط که در آن دارایی های رمزنگاری شده و سهام برای فعالیت سرمایه گذاران وجود دارد تبدیل شود .درگاه اصلی معاملات جبل الطارق به تازگی از بزرگترین شرکتهای بلاک چین دنیا به نام Valerum پیشنهاد  خرید دریافت نموده است این شرکت به دنبال به دست آوردن ۸۰ درصد از بورس مذکور است

تایید نهایی این پیشنهاد از سویی نهادهای نظارتی کشور با واکنش مثبت کارشناسان و ناظران به  این پیشنهاد همراه بوده است   که خبر از احتمال  زیاد تایید شدن این  پیشنهاد می دهد.

مخالفان و موافقان این پیشنهاد

ریچارد بولدن رئیس بورس جبل الطارق نسبت به این معاملات نظر مثبت خود را اعلام نموده است و با تایید این پیشنهاد  آن را گامی بزرگ در تکامل دارایی های دیجیتال  و تبدیل آن به  مهمترین مسیر تجاری جهان توصیف کرده است با این حال به نظر می رسد بسیاری از تحلیلگران نسبت به معامله احتمالی این شرکت با کمیسیون ارزهای دیجیتال جبل الطارق چندان خوشبین نبوده و آن را محدود کننده برای نظارت جهانی می دانند.

شروع گسترش استقبال بازارهای جهانی از کریپتو

یکی از مهمترین رخ دادهای این روزهای بازار ارزهای دیجیتال به روزرسانی و گسترش سریع آن در پهنای جهان است که تقریبا تمامی کشورها را به آن وا داشته است که به سمت عرضه و استقبال از این صنعت حرکت کنند.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.