آنچه در این مقاله می خوانیم

بیش از یک سوم از دارندگان ارز دیجیتال در بریتانیا، اعلام کرده اند که هنوز آن را به عنوان نوعی قمار برای کسب یا از دست دادن پول خود می‌ دانند. البته لازم به ذکر است که ۳۰ درصد از دارندگان نیز، آن را به عنوان بخشی از سرمایه‌ گذاری خود می‌ دانند.

بیشتر از یک سوم دارندگان ارز دیجیتال در کشور بریتانیا آن را نوعی قمار می‌ دانند

بیشتر از یک سوم دارندگان ارز دیجیتال در کشور بریتانیا آن را نوعی قمار می‌ دانند

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

28 خرداد 1400

بیش از یک سوم از دارندگان رمز ارز دیجیتال در کشور بریتانیا، اعلام کرده اند که هنوز آن را به عنوان نوعی قمار برای کسب یا از دست دادن پول خود می‌ دانند. البته ۳۰ درصد از دارندگان نیز، آن را به عنوان بخشی از سبد سرمایه‌ گذاری خود می‌ دانند؛ که نشان از رشد ۵ درصدی رمز ارزهای دیجیتال در این بخش دارد. همچنین متوسط دارایی دیجیتال کاربران بریتانیایی نیز از ۲۶۰ پوند در سال گذشته میلادی، به ۳۰۰ پوند در سال جاری میلادی رسیده است.

نگاهی به تعداد کاربران رمز ارزهای دیجیتال در بریتانیا

جدیدترین نظرسنجی اداره ی رفتار مالی بریتانیا یا همان FCA، نشان می‌ دهد که تعداد کاربران رمز ارزهای دیجیتال در کشور بریتانیا در حال افزایش است. این نظرسنجی که در ژانویه ۲۰۲۱ انجام شده است، می‌ گوید که ۷۸ درصد از بزرگسالان در بریتانیا درباره ی رمز ارزهای دیجیتال شنیده‌ اند، که ۵ درصد رشد نسبت به سال گذشته میلادی و ۴۳ درصد رشد نسبت به سال ۲۰۱۹ را نشان می‌ دهد. همچنین تعداد کاربران رمز ارزهای دیجیتال نیز با ۰.۳ درصد افزایش به ۵.۷ درصد رسیده است. محققان بر اساس این داده‌ها تخمین می‌ زنند که اکنون در بریتانیا ۲.۳ میلیون نفر رمز ارز دیجیتال داشته باشند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.