آنچه در این مقاله می خوانیم

مدیر واحد نوآوری بانک تسویه حساب‌ های بین‌ المللی، پذیرش بیت کوین در السالوادور به عنوان پول قانونی را تجربه‌ ای جالب خواند. این اظهارات در حالی مطرح شد که صندوق بین‌ المللی پول هم نارضایتی خود را از مسئله ی پذیرش بیت کوین در السالوادور اعلام کرده است.

بی آی اس اعلام کرد: پذیرش بیت کوین در السالوادور تجربه جالبی است

بی آی اس اعلام کرد: پذیرش بیت کوین در السالوادور تجربه جالبی است

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

22 خرداد 1400

بعد از واکنش های مختلف به خبر تصویب لایحه تبدیل بیت کوین به پول رسمی توسط کنگره السالوادور، این بار بی آی اس در واکنش به این اتفاق آن را تجربه ای جالب خطاب کرد. در ادامه نگاهی دقیق تر به این واکنش بی آی اس میاندازیم.

نگاهی به صحبت های مدیر واحد نوآوری بانک تسویه حساب‌ های بین‌ المللی

مدیر واحد نوآوری بانک تسویه حساب‌ های بین‌ المللی، پذیرش بیت کوین در کشور السالوادور به عنوان پول قانونی را تجربه‌ ای جالب خوانده است. وی که از منتقدان بیت کوین می باشد، اضافه کرد:((به صراحت در این بانک اعلام کرده‌ ایم که بیت کوین نمره قبولی را به عنوان یک روش پرداخت نگرفته است. بیت کوین یک دارایی پر ریسک است و تنظیم مقررات آن باید مبتنی بر همین اصل باشد.)) این اظهارات در حالی مطرح شد که صندوق بین‌ المللی پول هم نارضایتی خود را از مسئله ی پذیرش بیت کوین در این کشور اعلام کرده است. همچنین لازم به ذکر است که کنگره السالوادور طرح تبدیل بیت کوین به پول قانونی را با ۶۲ رأی موافق از مجموع ۸۴ رأی به تصویب رسانده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.