آنچه در این مقاله می خوانیم

شرکت استرانگ‌ هولد دیجیتال ماینینگ که به استخراج بیت کوین از طریق ضایعات زغال سنگ می‌ پردازد، توانسته با مشارکت سرمایه‌ گذاران خانوادگی و نهادی که در راس آن‌ ها ام‌ جی کپیتال قرار دارد، موفق به تأمین ۱۰۵ میلیون دلار سرمایه شود.

تأمین سرمایه ۱۰۵ میلیون دلاری شرکتی که با ضایعات زغال سنگ بیت کوین استخراج می‌کند

تأمین سرمایه ۱۰۵ میلیون دلاری شرکتی که با ضایعات زغال سنگ بیت کوین استخراج می‌کند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

6 تیر 1400

شرکت استرانگ‌ هولد دیجیتال ماینینگ که با نام تجاری Stronghold Digital Mining شناخته می شود، با تمرکز بر مسائل زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی به استخراج بیت کوین از طریق ضایعات زغال سنگ می‌ پردازد. این شرکت به تازگی توانسته است بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه جمع‌ آوری کند. این شرکت در دور جدید تأمین سرمایه خود، با مشارکت سرمایه‌ گذاران خانوادگی و نهادی که در راس آن‌ ها ام‌ جی کپیتال قرار دارد، موفق به تأمین ۱۰۵ میلیون دلار سرمایه شد.

نگاهی به حوزه فعالیت شرکت استرانگ‌ هولد دیجیتال ماینینگ

شرکت استرانگ‌ هولد دیجیتال ماینینگ، در تاسیسات کارخانه‌ ای خود در پنسیلوانیا، ضایعات زغال سنگ باقی مانده از معادن را به برق تبدیل کرده و سپس از برق آن برای استخراج (ماینینگ) بیت کوین استفاده می‌ کند. این ضایعات در صورت باقی ماندن در طبیعت از مخرب ترین سوخت‌ های فسیلی هستند که می‌توانند به محیط زیست و منابع آبی آسیبی جدی برسانند. بیل اسپنس، مدیرعامل شرکت استرانگ‌ هولد دیجیتال ماینینگ می‌ گوید که استفاده از این ضایعات مخرب برای استخراج بیت کوین، یک پیروزی بزرگ برای صنعت رمز ارزهای دیجیتال می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.