آنچه در این مقاله می خوانیم

سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا، لیستی از تحت تعقیب‌ ترین تبهکاران فراری را منتشر کرده است که در میان آن‌ ها نام چند شخص که برای ارتکاب جرائم خود از رمز ارزهای دیجیتال استفاده کرده‌ اند نیز، به چشم می‌ خورد.

تبهکاران مرتبط با ارزهای دیجیتال در لیست تحت تعقیب‌ ترین مجرمان سرویس مخفی دولت آمریکا

تبهکاران مرتبط با ارزهای دیجیتال در لیست تحت تعقیب‌ ترین مجرمان سرویس مخفی دولت آمریکا

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

4 تیر 1400

سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا که با نام U.S. Secret Service شناخته می شود، لیستی از تحت تعقیب‌ ترین تبهکاران فراری را منتشر کرده است که در میان آن‌ ها نام چند شخص که برای ارتکاب جرائم خود از رمز ارزهای دیجیتال استفاده کرده‌ اند نیز به چشم می‌ خورد. آلن گارسیا کاستاریکایی که مدیر شرکت لیبرتی رزرو بوده و از رمز ارزهای دیجیتال استفاده می‌ کرده، یکی از این اشخاص می باشد. سرویس مخفی همچنین گفته است که شرکت گارسیا به مرکز مالی دنیای تبهکاران اینترنتی تبدیل شد و او به طیف گسترده‌ ای از اتهامات، همانند کلاهبرداری در سرمایه‌ گذاری تا قاچاق مواد مخدر متهم می باشد.

نگاهی به سایر افراد در لیست تحت تعقیب‌ ترین مجرمان سرویس مخفی آمریکا

در رده های بعدی لیست تحت تعقیب‌ ترین مجرمان سرویس مخفی دولت آمریکا، دنیل پوتخین و دیمیتری کاراساویدی روسیه‌ ای قرار دارند. آن‌ ها در سال ۲۰۱۸ میلادی طی یک کارزار و عملیات گسترده فیشینگ، کاربران صرافی‌ های ارز دیجیتال را هدف قرار داده و ضمن دستکاری در بازار، دارایی‌ های بسیاری از افراد را به سرقت برده‌ اند. فرد دیگری که در این لیست قرار دارد، یک شهروند آمریکایی به نام راشاود لامار تولوچ می باشد که میلیون‌ ها دلار از کسانی که به دنبال پول‌ شویی از طریق بیت کوین بوده‌ اند، دریافت کرده و دارایی آنان را نیز به سرقت برده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.