آنچه در این مقاله می خوانیم

تحلیلگران بانک گلدمن ساکس در گزارش ماه ژوئن بازار ارزهای دیجیتال، عنوان کرده‌ اند که بزرگترین خطر برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال، افزایش نظارت بر این بازار می باشد. آنها همچنین بار دیگر درباره مصرف انرژی بیت کوین هشدار دادند.

تحلیلگران بانک گلدمن ساکس اعلام کردند که  ارزهای دیجیتال گزینه مناسبی برای سرمایه‌ گذاری نیستند

تحلیلگران بانک گلدمن ساکس اعلام کردند که ارزهای دیجیتال گزینه مناسبی برای سرمایه‌ گذاری نیستند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

25 خرداد 1400

تحلیلگران بانک گلدمن ساکس در گزارش ماه ژوئن بازار رمز ارزهای دیجیتال خود اعلام کردند که به رغم اینکه این بانک به دنبال راه‌ اندازی معاملات آتی و مشتقات اتریوم است، اما رمز ارزهای دیجیتال گزینه ی مناسبی برای سرمایه‌ گذاری نیستند. بخش استراتژی سرمایه‌ گذاری بانک گلدمن ساکس در گزارشی با نام، رمز ارزهای دیجیتال زیبایی در چشم بیننده نیست، عنوان کرده‌ اند که بزرگترین خطر برای اکوسیستم رمز ارزهای دیجیتال، افزایش نظارت بر این بازار می باشد.

نظر تحلیلگران بانک گلدمن ساکس در رابطه با بلاکچین و مصرف انرژی بیت کوین

تحلیلگران بانک گلدمن ساکس همچنین می‌ گویند که پیشرفت فناوری می تواند بلاکچین را منسوخ کند، حتی اگر این فناوری باعث کارآمدی بیشتر، عملکرد شرکت‌ ها و محافظت از داده‌ های شخصی شود. در پایان هم تحلیلگران گلدمن ساکس بار دیگر درباره ی مصرف انرژی بیت کوین هشدار داده‌ اند و اعلام کردند که این امر می‌ تواند باعث جلوگیری از پذیرش گسترده‌ تر آن شود؛ این گزارش در حالی از سوی بخش مدیریت ثروت خصوصی این غول بانکی منتشر شده است که خبرها حاکی از گسترش فعالیت‌ های این بانک در بخش تجارت رمز ارزهای دیجیتال می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.