آنچه در این مقاله می خوانیم

تحلیل‌ گران بانک سوسیته ژنرال معتقدند که به‌ دلیل رفتار قیمتی نامعقول بیت کوین و بازیابی ضعیف ارزش آن صلاحیتش را برای قرار گرفتن در سبد سرمایه گذاری از دست داده است. در این مقاله نگاهی به گزارش خبرگزاری سی ان بی سی در همین زمینه می اندازیم.

تحلیل‌ گران بانک سوسیته ژنرال: بیت کوین یک دارایی نامطمئن است

تحلیل‌ گران بانک سوسیته ژنرال: بیت کوین یک دارایی نامطمئن است

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

12 خرداد 1400

با وارد شدن بازار کریپتو به دوران رکود و نوسانات هفته های گذشته ی رمز ارز های دیجیتال، حال نظرات درباره ی آینده ی ارز های دیجیتال و علی الخصوص بیت کوین، بسیار ضد و نقیض می باشد. عده ای از سرمایه گذاران و معامله گران بازار کریپتو معتقد هستند که ارز های دیجیتال آینده ی معاملات می باشند و با گذشت زمان رمز ارز های دیجیتال جایگزین طلا و پول های کاغذی خواهند شد؛ اما در مقابل عده ی دیگری از اقتصاددانان، ارز های دیجیتال را نامطمئن توصیف می کنند.

تحلیل‌ گران بانک سوسیته ژنرال: اظهارات ضد و نقیض ایلان ماسک درباره بیت کوین تهدیدی برای این ارز دیجیتال است

بر اساس آخرین گزارش خبرگزاری سی ان بی سی آمریکا، تحلیل‌ گران بانک سوسیته ژنرال اعلام کرده‌ اند که بیت کوین در حال حاضر، به‌ اندازه کافی قابل اعتماد نیست و سبد سرمایه‌ گذاری معامله گران را به خطر می‌ اندازد. این تحلیل‌گران همچنین معتقدند که بیت کوین توانایی رقابت با طلا را ندارد و این دو دارایی بسیار متفاوت از یکدیگر هستند. آن ها همچنین بیان کردند که به‌ دلیل رفتار قیمتی نامعقول بیت کوین و بازیابی ضعیف ارزش آن، صلاحیتش برای قرار گرفتن در سبد سرمایه‌ گذاری سرمایه‌ گذاران را زیر سؤال می‌برد. در انتهای این گزارش، به این نکته اشاره شده است که این تحلیل‌ گران همچنین اظهارات ضد و نقیض ایلان ماسک درباره بیت کوین را تهدیدی برای آن در نظر گرفته‌ اند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.