آنچه در این مقاله می خوانیم

دولت استرالیا باید صنعت  ارزهای دیجیتال را یک فرصت تلقی کند. یکی از سناتورهای دولت استرالیا می‌گوید کریپتو یک فرصت است نه یک تهدید.

ترس استرالیا از صنعت کریپتو

ترس استرالیا از صنعت کریپتو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

4 آذر 1400

دولت استرالیا باید صنعت  ارزهای دیجیتال را یک فرصت تلقی کند. یکی از سناتورهای دولت استرالیا می‌گوید کریپتو یک فرصت است نه یک تهدید.

دولت استرالیا

سران دولتی استرالیا می‌گویند کریپتو یک هیجان زود گذر نیست بلکه یک فرصت برای ارتقا و افزایش دارایی‌های دولت است و می‌تواندیک فرصت بسیار خوب  برای دولت ایجاد کند تا سرمایه‌گذاری کلان خود را گسترش داده و با کمک آن به افزایش ارزش پول ملی نیز کمک کند. اقتصاد ضربه دیده‌ی فعلی به علت مشکلات ناشی از تورم نیاز به بررسی دارد، صنعت کریپتو این فرصت را در اختیار ما خواهد گذاشت تا بتوانیم به راحتی برای آینده سرمایه کسب کنیم .

سناتور ارشد دولت استرالیا

یکی از سناتورهای استرالیایی جین هیوم می‌گوید ما باید بپذیریم که ارزهای دیجیتال یک هیجان زودگذر و زیادی نیست بلکه یک فرصت برای گسترش دارایی‌های کشور است با تاکید بر اینکه استرالیا نباید از ترس آشنا شدن با ابعاد بازار ارزهای دیجیتال از آن فرار کنند گفت:

ما باید با احتیاط حرکت کنیم اما نه با ترس و استرالیا نباید به علت نا آشنا بودن با این صنعت از آن عقب بماند.

 سناتور استرالیایی می‌گوید که ارزهای دیجیتال قرار نیست از بین برود بنابراین ما باید در کنار این بازار با احتیاط قدم برداریم همچنین از این صنعت برای افزایش سرمایه ملی استفاده کنیم.

چارچوب دولت استرالیا برای صنعت کریپتو

 گفتنی است که تقریباً ۱۷درصد استرالیایی‌ها در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده‌اند و چندی پیش دولت این کشور قوانین سختگیرانه‌ای را برای مقابله با ارزهای دیجیتال اعمال کرده است چرا که دولت ‌مردان کشور استرالیا بر این باورند که  بازار ارز های دیجیتال هنوز چارچوب و معیار مشخصی ندارد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.