آنچه در این مقاله می خوانیم

ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم در قسمتی از صحبت های خود در آخرین مصاحبه اش، ضمن تمجید از چارلز هاسکینسون بنیان‌ گذار کاردانو، به این نکته اشاره کرد که کاردانو ایده‌های جالبی دارد. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی دقیق تر به این مصاحبه بیاندازیم.

تمجید بنیان‌ گذار اتریوم از ارز دیجیتال کاردانو

تمجید بنیان‌ گذار اتریوم از ارز دیجیتال کاردانو

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

14 خرداد 1400

ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم در آخرین مصاحبه ی خود در خصوص موضوعات گوناگونی به صحبت پرداخت، از جمله صحبت های مهم او درباره ی رقیب خود یعنی رمز ارز دیجیتال کاردانو بود. او همچنین چارلز هاسکینسون، بنیان‌ گذار این ارز دیجیتال را تحسین کرد.

بنیان‌گذار اتریوم در توییتر: من بدین‌ وسیله از کاردانو تمجید می‌کنم

ویتالیک بوترین در قسمتی از صحبت های خود در این مصاحبه ضمن تمجید از چارلز هاسکینسون، گفت:((فکر می‌کنم هر دو ما بسیار رشد کرده‌ ایم.)) وی همچنین در ادامه ی صحبت های خود به این نکته اشاره کرد که کاردانو ایده‌های جالبی دارد. ویتالیک بوترین در ماه مه سال ۲۰۲۰ هم در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که از او خواسته بود که از کاردانو تمجید کند، در توییتی نوشت:((من بدین‌ وسیله از کاردانو تمجید می‌کنم.)) جالب است که بدانید، چارلز هاسکینسون از بنیان‌گذاران اتریوم بود که به دلیل بروز اختلافات با دیگر بنیان‌ گذاران، از این پروژه جدا شد و کاردانو را به‌عنوان رقیب اتریوم راه‌ اندازی کرد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.