آنچه در این مقاله می خوانیم

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا دادخواست جدیدی در رابطه با دفاعیات ریپل، ارائه کرده است، که در آن، دفاعیات شرکت ریپل درباره ی اخطار منصفانه این کمیسیون را رد کرده است و از دادگاه خواسته‌ است تا دفاعیات مدیران ریپل در این زمینه را نادیده بگیرد.

تنظیم دادخواست جدید علیه ریپل توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

تنظیم دادخواست جدید علیه ریپل توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

20 خرداد 1400

چندی پیش مدیران ریپل ادعا کرده بودند که اسنادی دارند که باعث پیروزی در دادگاه کمیسیون بورس خواهد شد و همین خبر باعث افزایش ارزش این ارز دیجیتال محبوب شد؛ حال اخباری به گوش می رسد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) دادخواست جدیدی در رابطه با دفاعیات شرکت ریپل، ارائه کرده است.

نگاهی به جزییات دادخواست SEC

نهاد ناظر بر بازارهای مالی ایالات متحده آمریکا، دادخواست جدیدی به قاضی آنالیسا تورس ارائه کرده است که در آن، دفاعیات شرکت ریپل درباره ی اخطار منصفانه این کمیسیون را رد کرده است. SEC از دادگاه خواسته‌ است تا دفاعیات مدیران ریپل در این زمینه را نادیده بگیرد، چرا که توصیف این شرکت از اخطاریه کاملا نادرست می باشد. قبل تر وکلای ریپل در دفاعیه خود اظهار کرده بودند که نهاد SEC قبل از آن که دست به اقدام قانونی بزند، به این شرکت هشداری نداده است و ریپل از وضعیت قانونی توکن XRP بی خبر بوده است.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.