آنچه در این مقاله می خوانیم

در ماه گذشته، اکثر رمز ارز های معروف و شناخته شده با افت ارزش همراه بودند؛ اما در این میان، رمز ارز کاردانو توانست با حدود ۳۰ درصد مثبت، کندل ماهیانه خود را ببندد. در این مقاله نگاهی به رمز ارز های مطرح در ماهی که گذشت می اندازیم.

تنها یک ارز دیجیتال شناخته شده توانست ماه گذشته را با صعود پشت سر بگذارد

تنها یک ارز دیجیتال شناخته شده توانست ماه گذشته را با صعود پشت سر بگذارد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

11 خرداد 1400

شاید بتوان ماه گذشته را پر افت و خیز ترین ماه رمز ارز های دیجیتال دانست؛ که این نوسانات، اکثر غریب به اتفاق رمز ارز ها را شامل می شود. نوسانات ماه گذشته بازار کریپتو، عمدتا با افت ارزش ارز های دیجیتال همراه بود و تنها تعداد کمی از رمز ارز های دیجیتال شناخته نشده توانستند در این ماه با صعود همراه باشند. اما در این مدت نوسانات یک رمز ارز مطرح و شناخته شده، توجه معامله گران را به خود جلب کرده است.

نگاهی به ارز دیجیتال کاردانو در ماهی که گذشت

اگر نگاهی به دیتا های بازار ارز های دیجیتال در ماه گذشته بیاندازیم، متوجه این نکته می شویم که تنها کاردانو بود که توانست، کندل قیمت ماهیانه خود را با صعود مثبت به ثبت برساند؛ قیمت کاردانو نسبت به یک ماه گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است و در حدود ۱.۷ دلار در حال معامله شدن می باشد. اما در مقابل آن بیت کوین با ۳۶ درصد، اتریوم با ۶ درصد، ریپل با ۳۸ درصد و بایننس کوین با ۴۵ درصد افت قیمت، ماه مه سال جاری میلادی را به پایان رساندند. چندی پیش نیز خبر جهش مثبت ۱۱ درصدی کاردانو توانسته بود سر و صدای زیادی به پا کند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.