آنچه در این مقاله می خوانیم

مایک تایسون، بوکسور افسانه‌ای، در توییتی از جامعه ارز دیجیتال توییتر خواست تا به وی بگویند از بین بیت‌کوین و اتریوم کدام یک را ترجیح می‌دهند که این توییت، باعث ایجاد بحث و جدل میان طرفداران بیت‌کوین و اتریوم شد.

توییت مایک تایسون سبب جدل میان طرفداران اتریوم و بیت کوین شد

توییت مایک تایسون سبب جدل میان طرفداران اتریوم و بیت کوین شد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

28 تیر 1400

مایک تایسون، بوکسور افسانه‌ای آمریکا، در توییتی از جامعه ارز دیجیتال توییتر خواست تا به وی بگویند از بین بیت کوین و اتریوم کدام یک را ترجیح می‌دهند؛ این توییت باعث ایجاد بحث و جدل گسترده‌ای میان طرفداران بیت کوین و اتریوم شد. از یک سو مایکل سایلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی، اظهار کرد که او هم مانند تایسون هزاران ساعت به این سوال فکر کرده و تصمیم گرفته است که بیت کوین را انتخاب کند.

نگاهی به جزییات جدال توییتری میان طرفداران اتریوم و بیت کوین

بعد از جواب مدیرعامل مایکرواستراتژی به مایک تایسون، برخی از طرفداران برجسته بیت کوین به تایسون درباره نقطه ضعف‌های اتریوم توضیح دادند و در سوی دیگر نیز طرفداران اتریوم در پاسخ به تایسون گفتند که بزرگ‌ترین آلت کوین بازار، نشان‌دهنده آینده اینترنت است. به گزارش یو تودی، طرفداران دیگر آلت کوین‌ها می‌خواستند توجه تایسون را به ارز دیجیتال مورد علاقه خود جلب کنند و باعث شدند بحث مفید بین جامعه اتریوم و بیت کوین ناقص بماند؛ البته جای تعجب نیست که طرفداران دوج کوین، در زیر توییت تایسون طوفان به پا کردند، در حالی که او در توییتش نامی از این میم کوین نیاورده بود.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.