آنچه در این مقاله می خوانیم

جلسه‌ی سنا در مورد استیبل کوین ها برگزار شد ،نگرانی در مورد پس زدن جمهوری خواهان به علت فشار های ناشی از دموکرات ها در جهت عرضه وجود دارد.

جلسه سنا در مورد استیبل کوین

جلسه سنا در مورد استیبل کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

1 دی 1400

جلسه‌ سنا در مورد استیبل کوین ها برگزار شد ،نگرانی در مورد پس زدن جمهوری خواهان به علت فشار های ناشی از دموکرات ها در جهت عرضه این ارز وجود دارد.

سناتور پت ترومی در مورد جلسه سنا می‌گوید

سناتور پت ترومی مجموعه‌ای از اصول نظارتی خود را منتشر کرده‌ است، کمیته امور بانک مسکن و شهرسازی سنای ایالات متحده ی آمریکا در جلسه ی با هدف چگونگی نحوه کارکرد استیبل کوین ها  و تاثیر این ارزها بر بازار اقتصادی را برگزار کردهاست، این جلسه با هدف بررسی دقیق  کارکرد استیبل کوین ها و خطرات حیطه ی آن را برگزار شده است گفته ها حاکی از آن است که بیشترین تمرکز این جلسه بر روی قانونگذاری این ارزها بوده است زیرا نگرانی ما در مورد عدم تبعیت پذیری مشتریان و تاثیرگذاری این ارزهای برروی  تورم و کاهش ارزش دلار آمریکا وجود داشته است که بحث غالب این جلسه بوده است.

قوانین سختگیرانه در جلسه سنا

 این در حالی است که تنها یک هفته از جلسه ی کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان درباره دارایی های دیجیتال نمی گذرد و در جلسه کمیته بانکی که برگزار شده است انتظار می رود که قوانین وضع شده  سختگیرانه تر باشد.

سناتور شرود بروان بزرگترین منتقد ارزهای دیجتال

سناتور شرود براون یک دموکرات از اوهایو ریاست کمیته را بر عهده داشته است، وی یکی از منتقدین مشهور صنعت کریپتو است که در طی گزارشی اعلام کرده از آنجایی که استیبل کوین ها از نظر ساختاری شبیه به فیات هستند بسیار تاثیر گذار در صنعت مالی اقتصادی می‌باشند، وی در ادامه افزود که سیاست گذاری و برقراری یک نظام جامع برای کنترل این نوع ارز ها بسیار الزامی است سناتور براون اخیرا اعلام کرده است که نوسانات بازار ارز های دیجیتال به شکل ناگهانی می‌تواند در یک روز ۲۰ درصد کاهش پیدا کند تاریخ به ما خواهد گفت سرمایه گذاری در این صنعت چقدر می‌تواند ریسک پذیر و خطرناک باشد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.