آنچه در این مقاله می خوانیم

جمع آوری سرمایه بزرگ توسط صرافی بایننس، مدیرعامل بایننس گفت: در حال بررسی ارائه یک پیشنهاد برای جمع آوری چند صد میلیون دلار است .

جمع آوری سرمایه بزرگ توسط صرافی بایننس

جمع آوری سرمایه بزرگ توسط صرافی بایننس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

1 آذر 1400

بایننس قرار است یک جمع آوری سرمایه بزرگ برای تامین مالی داشته باشد.

چانگ یانگ ژائو مدیرعامل بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان گفت:

: در حال بررسی ارائه یک پیشنهاد برای جمع آوری چند صد میلیون دلار است .

صرافی بایننس

مدیرعامل باینس در سخنرانی اعلام کرد که انتظار می‌رود که در شعبه ایالات متحده صرافی بایننس یک دوره جمع آوری چند صد میلیونی داشته باشد. انجمن اقتصادی بلومبرگ ادعا کرد که مقدار و سقف این جمع آوری تامین مالی هنوز مشخص نبوده و حدوداً یک یا دو ماه دیگه به شکل رسمی آن‌ را اعلام خواهد کرد، نگرانی ها در مورد خروج سرمایه گذاران از سرمایه گذاری ها میلیون دلاری وجود دارد.

سرمایه گذاران بایننس

برایان بروکس مدیر عامل زیر مجموعه‌ای در جمع سرمایه گذاران از شرکت  Rayleneاین سرمایه گذاری را بسیار پر خطر و ریسک پذیر توصیف کرد  اما  مدیر ارشد هیلرنگ Great poem این سرمایه‌گذاری بسیار اقتصادی توصیف کرد چرا که از نظر او بایننس آمریکا از تمامی قوانین نظارتی ایالات متحده آمریکا پیروی می کند و تمامی استانداردهای لازم برای یک صرافی ایده آل را دارد با این وجود بیشتر سرمایه گذاران به دلیل ترس از  مالکیت ۹۰ درصدی بورس و همچنین نگرانی در مورد تحقیقات مقامات دولتی ایالات متحده برای مسائلی از قبیل پولشویی و مسائل مالیاتی منجر به عقب نشینی سرمایه گذاران برای شروع این جمع آوری سرمایه شده است. بایننس مقصد اولین سرمایه جمع آوری شده را در ماه آینده عمومی خواهد کرد و اهداف کلی آن را بیان می‌کند و انتظار می رود که با توجه به نوسانات بازار ارزهای دیجیتال و افزایش فشارهای مالیاتی استقبال زیادی از این جمع آوری سرمایه صورت نگیرد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.