آنچه در این مقاله می خوانیم

جنجال ایلان ماسک در مورد اختلال در سیستم بایننس،اختلال سیستمی جدید در شبکه ی ارزهای دیجیتال این صرافی اعتراض کاربران را به دنبال داشته است.

جنجال ایلان ماسک در مورد اختلال در سیستم بایننس

جنجال ایلان ماسک در مورد اختلال در سیستم بایننس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

3 آذر 1400

اختلال سیستمی جدید در شبکه ی صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعتراض کاربران این صرافی را به همراه داشت.

توییتر و صحنه‌ی نبرد کاربران

صرافی بایننس می‌گوید توییتر به عرصه‌ی برای نبرد در رابطه با ارزهای دیجیتال تبدیل شده است و اثرات این نبرد در برداشت‌های سنگین (doyecoin)DoGE دیده می‌شود چرا که کاربران در موارد موارد تحت تاثیر سخنان و توییت‌های تحلیل‌گران یا اقتصاد‌دانانی هستند که در توییتر فعالیت می‌کنند. در 23 نوامبر روز سه شنبه کاربران و سهامداران میم کوین مشهورdoyecoin دراکانت توییتر صرافی بایننس شروع به بررسی حاشیه پیرامون این ارز بازار معاملاتی کردند.

جنجال ایلان ماسک

، ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا یکی از بزرگترین کمپانی‌های تولید خودروهای الکتریکی که یکی از پرحاشیه ترین حامیان این ارز است که در جواب مشتریان صرافی بایننس با انتشار پیامی به مدیرعامل این صرافی نوشت و بر سر مشتریان Doge شما چه می‌گذرد؟ حدود 30 دقیقه بعد از توییت ایلان ماسک صرافی بایننس در جواب نوشته‌ی مبهم ایلان ماسک نوشت علت اصلی این مشکلات که منجر به بروز نارضایتی‌های اخیر شده است یک مشکل فنی به علت ارتقا سیستم بوده است که باعث شده تراکنشات قدیمی برخی از کاربران به آنها ارسال شود این در حالی است که برخی از کاربران ادعا می‌کنند نمی‌توانند از حساب کاربری خود مبلغی را برداشت کنند و اکانت کاربری آنها بسته شده است.

صرافی بایننس

. صرافی بایننس از کاربران درخواست کرده است که تراکنشات خود را دوباره انجام داده و سعی در فعال کردن حساب کاربری خود کنند و در جواب توییت ایلان ماسک علاوه‌بر عذر خواهی با انتشار عکسی از تسلا و زمان بروز اختلال در نرم‌افزارهای ماشین‌های این کمپانی با کنایه یاد آور این موضوع شد. گفتنی است که این اختلال در سیستم خودروهای کمپانی تسلا منجربه برگشت حجم زیادی از خودروهای فروخته شده به این کمپانی شد، علت اصلی اختلال در سیستم شبکه‌ی  صرافی بایننس  به روزرسانی شبکه برای افزایش و ارتقا سیستم و همچنین برای افزایش سرعت سیستم پرداختی اعلام شده است.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.