آنچه در این مقاله می خوانیم

بنیان‌گذار دوج کوین بیان کرد که ارز دیجیتال یک فناوری به شدت راست‌گرا و ابر سرمایه‌دارانه است که با عقاید شخصی وی هیچ سنخیتی ندارد و این فضا به رغم ادعای غیر متمرکز بودن، توسط یک کارتل قدرتمند از ثروتمندان کنترل می‌شود.

جکسون پالمر: رمز ارزهای دیجیتال توسط یک کارتل قدرتمند از افراد ثروتمند کنترل می‌شوند

جکسون پالمر: رمز ارزهای دیجیتال توسط یک کارتل قدرتمند از افراد ثروتمند کنترل می‌شوند

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

24 تیر 1400

جکسون پالمر، هم‌بنیان‌گذار رمزارز دوج کوین، در یک توییت طولانی ناامیدی خود نسبت به صنعت رمز ارزهای دیجیتال را ابراز کرد و نوشت که این فضا به رغم ادعای غیر متمرکز بودن، توسط یک کارتل قدرتمند از ثروتمندان کنترل می‌شود. هم‌بنیان‌گذار دوج کوین همچنین در ادامه ی صحبت‌های خود عنوان کرد:

صنعت ارزهای دیجیتال شبکه‌ای از روابط مرموز تجاری و اینفلوئنسرها و رسانه‌های مزدور را به کار می‌برد تا جو سریع پولدارشدن را برای دریافت پول از افراد ساده‌لوح و درمانده ایجاد کند.

جکسون پالمر، هم‌بنیان‌گذار دوج کوین

نگاهی به ادامه صحبت‌های بنیان‌گذار دوج کوین

جکسون پالمر در ادامه صحبت‌های خود بیان کرد که رمز ارز دیجیتال یک فناوری به شدت راست‌گرا و ابر سرمایه‌دارانه است که با عقاید شخصی وی هیچ سنخیتی ندارد. وی در ادامه اظهار کرد که ارزهای دیجیتال تنها برای غنی‌تر کردن ثروتمندان و طبقات بالای جامعه ساخته شده‌اند و بدترین بخش از نظام سرمایه‌داری را نمایندگی می‌کنند. بنیان‌گذار دوج کوین همچنین در پایان صحبت‌های خود گفت که دیگر هرگز در هیچ بحثی در این زمینه مشارکت نخواهد کرد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.