آنچه در این مقاله می خوانیم

سناتور الیزابت وارن صبح دیروز حمله نسبتا تندی به بیت کوین و سایر رمز ارز های دیجیتال کرد؛ وی همچنین با اشاره به نقش رمز ارزهای دیجیتال در اقدامات تبهکارانه و حملات باج افزاری، ارزهای دیجیتال را خطری برای اقتصاد خواند.

حمله ی سناتور آمریکایی به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

حمله ی سناتور آمریکایی به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

21 خرداد 1400

سناتور الیزابت وارن، از جمله پراگرسیو ترین چهره‌ های سیاسی در آمریکا، صبح دیروز در جلسه استماع کمیته بانکی سنا درباره ی ارز دیجیتال بانک مرکزی، حمله نسبتا تندی به بیت کوین و سایر رمز ارز های دیجیتال کرد. وی با اشاره به مصرف انرژی بسیار بالای بیت کوین و تبعات زیست محیطی آن اعلام کرد:((یکی از راحت‌ ترین کارهایی که می‌توان برای مقابله با بحران اقلیمی انجام داد، سرکوب رمز ارز های دیجیتال می باشد.))

نگاهی به صحبت های مهم سناتور الیزابت وارن

وارن همچنین با اشاره به نوسانات ارزهای دیجیتالی مانند دوج کوین و نقش رمز ارز های دیجیتال در اقدامات تبهکارانه و حملات باج افزاری، رمز ارز های دیجیتال را خطری برای اقتصاد خواند. این نامزد سابق ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا از حزب دموکرات، همچنین گفت:((هر بار که هکی صورت می‌ گیرد و پرداخت آن از طریق رمز ارز های دیجیتال با موفقیت انجام می‌ شود، تبلیغی است که هکرهای بیشتری را تشویق به حملات سایبری می‌ کند.))

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.