آنچه در این مقاله می خوانیم

ایگور کراسنف در کنفرانس دادستانی‌های کشورهای اروپایی اعلام کرد که دولت روسیه، در حال تدوین مجموعه‌ای از اصلاحات در قوانین کیفری است تا به مراجع قانونی اجازه دهد ارزهای دیجیتال حاصل از فعالیت‌های غیرقانونی را توقیف کنند.

دادستان کل روسیه: دولت در حال تدوین اصلاحاتی قانونی برای توقیف رمز ارزهای دیجیتال می‌باشد

دادستان کل روسیه: دولت در حال تدوین اصلاحاتی قانونی برای توقیف رمز ارزهای دیجیتال می‌باشد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

19 تیر 1400

خبرگزاری تاس در گزارش خود می‌نویسد که ایگور کراسنف، دادستان کل روسیه، به صورت رسمی اعلام کرد که دولت این کشور در حال تدوین مجموعه‌ای از اصلاحات در قوانین کیفری است تا به مراجع قانونی اجازه دهد رمز ارزهای دیجیتال حاصل از فعالیت‌های غیرقانونی را توقیف کند.

نگاهی دقیق به صحبت های ایگور کراسنف

ایگور کراسنف، دادستان کل روسیه، روز چهارشنبه در کنفرانس دادستانی‌ های کشورهای اروپایی تأکید کرد که از رمز ارزهای دیجیتالی همانند بیت کوین، به طور گسترده‌ای برای فساد و رشوه استفاده می‌شود. وی همچنین در ادامه صحبت های خود اظهار کرد که رمز ارزهای دیجیتال، ابزاری برای پول شویی وجوه اختلاس شده می‌باشند. دادستان کل روسیه مدعی شد که استفاده مجرمانه از رمز ارزهای دیجیتال در این کشور یک چالش بسیار جدی است و با اصلاحات قانونی جدیدی که در راه است، دولت این کشور امکان اعمال اقدامات محدودکننده و مصادره دارایی‌های مجازی را خواهد داشت.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.