آنچه در این مقاله می خوانیم

مرکز تجاری دبی قرار است به یک اکوسیستم جامع (هاب) ارزهای دیجیتال و ارائه دهنده‌ی خدمات مرتبط با آن تبدیل شود.

دبی به هاب بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شود

دبی به هاب بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

5 دی 1400

مرکز تجاری دبی قرار است به یک اکوسیستم جامع (هاب) ارزهای دیجیتال و ارائه دهنده‌ی خدمات مرتبط با آن تبدیل شود.

حمایت از صنعت کریپتو

 این اقدام بخشی از تلاش های امارات برای حمایت از صنعت جدید کریپتو است و این کشور قصد دارد از شرکت های بزرگ ارز دیجیتال نظیر صرافی باینس برای ارتقا و اجرایی کردن  این پروژه کمک بگیرد.

مرکز تجارت جهانی در امارات میزبان صنعت کریپتو

 مرکز تجارت جهانی دبی برای میزبانی و تنظیم  بازار ارز دیجیتال آماده خواهد شد. مقامات امارات متحده عربی قصد دارند یک منطقه ی ویژه در مرکز تجاری جهانی دبی Dwtc ایجاد کنند و مشاغلی با دارایی های دیجیتال را در آن توسعه دهند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را ارائه دهند . دبی به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای سرمایه گذار در بخش توسعه گردشگری در نظر دارد که با گسترش این صنعت یکی از مناطق بزرگ برای جذب توریست در بحث صنعت ارز نیز ایجاد کند و از این صنعت نوظهور در جهت گسترش صنعت گردشگری استفاده کند.

افزایش امنیت در بازار امارات

دولت دبی اعلام کرده است که DWTC همچنین قصد دارد که تبدیل به یک تنظیم کننده ی بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال شود  و نقش حفاظتی  و تنظیمی را در این بازار برای حفظ استانداردهای دقیق در جهت حمایت از سرمایه گذاری به منظور مبارزه با پولشویی AML و مبارزه با تامین مالی تروریست LFT و جریان های معاملاتی فرا ارزی اجرایی کند.

بایننس در کنار امارات متحده عربی

بر اساس اعلامیه رسمی هدف این کشور با هدف توسعه بیشتر فضا و بازار دارایی های مجازی در دبی با معرفی یک چارچوب نظارتی قصد دارد به توسعه ارزهای مبنی بر بلاک چین تبدیل کمک کند و قرار است که بایننس در این فرآیند با حضور در این پروژه یکی از مهم ترین راهنماها برای شروع و ارتقا بازار ارزها در این کشور باشد باشد.

منبع نوشته: اینجا مطالعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.