آنچه در این مقاله می خوانیم

صرافی کوین بیس پرو در اطلاعیه ای اعلام کرد که معاملات دوج کوین را در سه فاز اجرایی خواهد کرد و ازین پس دوج کوین با جفت ارز های بیت کوین، اتریوم، تتر، دلار آمریکا و یورو قابل‌ معامله خواهد بود. در این مقاله نگاهی دقیق تر به این رویداد می اندازیم.

دوج کوین در بزرگترین صرافی آمریکا قابل معامله شد

دوج کوین در بزرگترین صرافی آمریکا قابل معامله شد

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

12 خرداد 1400

وب سایت کوین تلگراف در آخرین گزارش خود، خبر از فراهم شدن امکان معامله ی دوج کوین در بزرگترین صرافی ایالات متحده ی آمریکا خبر داد. صرافی کوین بیس پرو در اطلاعیه ای اعلام کرد که معاملات دوج کوین را در سه فاز اجرایی خواهد کرد و ازین پس دوج کوین با جفت ارز های بیت کوین، اتریوم، تتر، دلار آمریکا و یورو قابل‌ معامله خواهد بود. کوین بیس پرو در ادامه ی اطلاعیه خود اعلام کرد، در صورتی که نقدینگی کافی از طریق سپرده‌ گذاری کاربران تأمین بشود، معاملات دوج کوین را از روز پنجشنبه آغاز خواهد کرد.

تصویر دوج کوین

معامله ی دوج کوین در سه فاز در صرافی کوین بیس پرو

بزرگترین صرافی ایالات متحده ی آمریکا، در ابتدا از پنج جفت ارز برای معاملات دوج کوین پشتیبانی خواهد کرد؛ این ارزها عبارتند از: دلار آمریکا، بیت کوین، یورو، پوند و اتریوم. همچنین صرافی کوین بیس پرو معاملات دوج کوین را در سه فاز ارسال سفارش، سفارشات محدود و معاملات بدون محدودیت آغاز خواهد کرد. کوین بیس پرو در این رابطه گفت:((اگر در هر زمانی یکی از دفاتر سفارشات ما، با برآوردهایمان از یک بازار سالم و منظم مغایرت داشته باشد، این احتمال وجود دارد که آن دفتر سفارش خاص را، برای مدت زمانی طولانی‌تر از زمان عادی، در یک حالت خاص نگه داریم و یا طبق قوانین معاملاتی، معاملات آن را متوقف کنیم.)) پس از انتشار خبر آغاز معاملات دوج کوین در صرافی کوین بیس پرو، قیمت آن با جهشی ۳ درصدی همراه شد.

دوج کوین و طوفان های توییتری

در ماه‌ های گذشته افراد سرشناسی همچون ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس) و اسنوپ داگ (رپر آمریکایی)، توییت هایی در حمایت از بیت کوین منتشر کردند و بر تب‌ و تاب ها پیرامون این رمز ارز دیجیتال افزودند. این طوفان های حمایتی توییتری به حدی رسید که در یک بازه ی زمانی حجم نقدینگی دوج کوین در صرافی رابینهود و بسیاری از صرافی‌ های بزرگ دیگر، از نقدینگی بیت کوین بیشتر شد؛ این موضوع نشان دهنده ی تقاضای بالا برای این ارز دیجیتال می باشد. شاید جالب باشد که بدانیند، فعالیت‌ های توییتری پیرامون دوج کوین، در ابتدای سال ۲۰۲۱ از فعالیت‌های توییتری مرتبط با بیت کوین پیشی گرفت.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.