آنچه در این مقاله می خوانیم

نجیب ابوکیله، رئیس‌ جمهور السالوادور اعلام کرد که دولت السالوادور به افراد خارجی‌ که با هدف اشتغال به السالوادور مهاجرت می‌کنند، کمک خواهد کرد و برای کارآفرینان حوزه ارزهای دیجیتال، اقامت دائمی آنی صادر می کند.

دولت السالوادور در تلاش برای جذب مالکان بیت کوین به این کشور است

دولت السالوادور در تلاش برای جذب مالکان بیت کوین به این کشور است

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

18 خرداد 1400

چندی پیش خبر طرح رئیس جمهور السالوادور برای تبدیل بیت کوین به پول قانونی این کشور سر و صدای بسیاری در فضای مجازی به پا کرد و عملا السالوادور به اولین کشوری بدل شد که طرح تبدیل بیت کوین به پول قانونی را به کنگره ارسال می کند. حال امروز بار دیگر رئیس‌ جمهور السالوادور با اعلام خبری در همین زمینه توجه جامعه ی جهانی را به این کشور جلب کرده است.

نگاهی به طرح جدید رئیس‌ جمهور السالوادور برای جذب مالکان بیت کوین

نجیب ابوکیله، رئیس‌ جمهور السالوادور می‌خواهد با وضع معافیت مالیاتی برای بیت کوین، اتباع دیگر کشورها را به السالوادور جذب کند. نجیب ابوکیله افزود که دولت السالوادور به افراد خارجی‌ که با هدف اشتغال به السالوادور مهاجرت می‌کنند، کمک خواهد کرد. او در توییتر خود اینگونه نوشت که برای کارآفرینان حوزه ارزهای دیجیتال، اقامت دائمی آنی صادر خواهد شد. لازم به ذکر است، بیت کوین در صورتی که به پول قانونی در السالوادور تبدیل شود؛ مشمول معافیت مالیاتی بر سود سرمایه خواهند شد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.