آنچه در این مقاله می خوانیم

بانک کشاورزی چین در بیانیه‌ ای، اعلام کرده است که ازین پس مشتریان خود را با جدیت بررسی می‌ کند تا اطمینان حاصل شود، آن‌ ها درگیر هیچ فعالیت غیرقانونی مربوط به معامله، تجارت و یا استخراج رمز ارزهای دیجیتال نیستند.

دولت چین سرکوب رمز ارزهای دیجیتال را از طریق بانک‌ ها آغاز کرد

دولت چین سرکوب رمز ارزهای دیجیتال را از طریق بانک‌ ها آغاز کرد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

3 تیر 1400

در نتیجه ی سیاست‌ های سختگیرانه دولت چین در قبال ارزهای دیجیتال و قطع برق مراکز استخراج بیت کوین، بر اساس داده‌ های ارائه شده از سوی وب سایت بی‌ تی‌ سی در حال حاضر سختی استخراج بیت کوین ۱۱.۸ درصد کاهش یافته است. اما امروز خبری منتشر شد که نشان می‌ دهد قرار است اقدامات ضد رمز ارز دیجیتال دولت چین به بانک‌ های این کشور برسد.

نگاهی به بیانیه بانک کشاورزی چین 

بانک کشاورزی چین که با نام AgBank شناخته می شود؛ پس از جلسه با بانک خلق چین بیانیه‌ ای منتشر کرد که نشان می‌ دهد قرار است اقدامات ضد ارز دیجیتال پکن به بانک‌ ها برسد. بانک کشاورزی چین که سومین بانک بزرگ جهان از نظر میزان دارایی می باشد، اعلام کرده است که مشتریان خود را با جدیت بررسی می‌ کند تا اطمینان حاصل شود آن‌ ها درگیر هیچ فعالیت غیرقانونی مربوط به معامله، تجارت و یا استخراج رمز ارزهای دیجیتال نیستند. مطابق محدودیت‌ های جدید، بانک‌ های داخلی و ارائه‌ دهندگان خدمات پرداخت تلفن همراه، باید اطمینان حاصل کنند که به مشتریان مرتبط با رمز ارزهای دیجیتال، خدمات تسویه حساب و خدمات بانکی ارائه ندهند.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز این مقاله:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.